Αθλητικό Πανόραμα Ημέρας

0
29

Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 02/04/2016
ΕΡΤ2

Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Καλιτεχνικό πατινάζ
01:45
OTE Sport 6

ATP Masters
Τένις
02:00
FOX Sports

Detroit Red Wings – Minnesota Wild
NHL
02:30
OTE Sport 4

Ατλάντα Χοκς – Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA
03:00
FOX Sports

Knights – Storm
NRL
07:00
FOX Sports

Sharks – Tigers
NRL
09:30
FOX Sports

Dragons – Cowboys
NRL
11:30
OTE Sport 3

Λειψία – Μπόχουμ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία
14:00
OTE Sport 1

Άστον Βίλα – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα
14:45
OTE Sport 7

GP Μπαχρέιν (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Formula 1
14:50
OTE Sport 5

Αργεντινή (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto 3
14:55
OTE Sport 5

Αργεντινή (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto GP
15:50
OTE Sport 4

Ίνγκολσταντ – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
OTE Sport 8

Μάιντς – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
OTE Sport 6

Ανόβερο – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
OTE Sport 3

Μπάγερν Μονάχου – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
OTE Sport 5

Αργεντινή (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto 2
16:50
OTE Sport 1

Άρσεναλ – Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00
ΕΡΤ2

Δόξα Λευκάδας – Φάρος
Α2 ανδρών
17:00
NOVASPORTS 2

Αρκαδικός – Καβάλα
Basket League
17:00
NOVASPORTS 2

Κολοσσός – Κηφισιά
Basket League
17:00
NOVASPORTS 2

Λαύριο – Τρίκαλα
Basket League
17:00
NOVASPORTS 2

Ρέθυμνο – Άρης
Basket League
17:00
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – Κόροιβος
Basket League
17:00
OTE Sport 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00
OTE Sport 7

Διαβάστε επίσης:  Η φωτογραφία της ημέρας

GP Μπαχρέιν (Κατατακτήριες δοκιμές)
Formula 1
17:50
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Νις
Γαλλικό Πρωτάθλημα
18:00
Action 24

Αρόουκα – Ακαντέμικα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
18:15
OTE Sport 6

ΑΕΛ – Καλλιθέα
Football League
18:30
OTE Sport 5

Αργεντινή (κατατακτήριες δοκιμές)
Moto 3
18:30
OTE Sport 8

Κάρπι – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00
OTE Sport 7

Λας Πάλμας – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:15
OTE Sport 5

Αργεντινή (4ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto GP
19:25
OTE Sport 1

Λίβερπουλ – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30
NOVASPORTS 4

Ροστόφ – Σπαρτάκ Μόσχας
Ρωσικό Πρωτάθλημα
19:30
OTE Sport 3

Ντόρτμουντ – Βέρντερ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30
FOX Sports

New York Islanders – Pittsburgh Penguins
NHL
20:00
OTE Sport 5

Αργεντινή (κατατακτήριες δοκιμές)
Moto GP
20:05
NOVASPORTS 7

Μαρίτιμο – Νασιονάλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
20:30
NOVASPORTS 2

Άλκμααρ – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
20:45
NOVASPORTS 3

Ρεν – Ρεμς
Γαλλικό Πρωτάθλημα
21:00
OTE Sport 2

Αργεντινή (κατατακτήριες δοκιμές)
Moto 2
21:00
OTE Sport 2

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:30
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ – Εξέλσιορ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
21:45
OTE Sport 4

Γιουβέντους – Έμπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45
NOVASPORTS 1

Γκιμαράες – Μποαβίστα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
22:45
OTE Sport 8

Θέλτα – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα
23:05
EUROSPORT 2

Chicago Fire – Philadelphia Union
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)
23:45