Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

1078
Κόρινθος, 32χρονος, ποδοσφαιριστής, τελευταία πνοή,

Τα παιχνίδια της 26ης αγωνιστικής της Superleague ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

08:30 Eurosport 2 Superbike: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Buriram, Thailand – Superpole

14:00 OTE Sport 3 HD Σαντχάουζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:00 ΕΡΤ3 Διομήδης Άργους – Φίλιππος Βέροιας Handball Premier

14:45 OTE Sport 1 HD Νόριτς – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

14:50 Novasports 7 Παγκόσμιο κύπελλο Γλασκώβη

15:00 Eurosport 2 World Grand Prix Llandudno, ημιτελικά

15:00 Novasports 6 Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας Α1 γυναικών

15:00 Novasports 3 Πανιώνιος – Ξάνθη Super League

16:00 ΕΡΤ2 Φάρος Κερατσινίου – Προμηθέας Α2 ανδρών

16:15 Eurosport 2 Παρίσι – Νίκαια Nice – La Madonne d Utelle

16:15 Eurosport 1 Δίαθλο: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Oslo, Norway – Men Relay

16:15 Novasports 2 Κηφισιά – Άρης Basket League

16:30 OTE Sport 7 HD Ανόβερο – Κολονία Bundesliga

16:30 OTE Sport 6 HD Ίνγκολσταντ – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 OTE Sport 5 HD Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 OTE Sport 3 HD Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

17:00 Novasports 1 Λαύριο – Αρκαδικός Basket League

17:00 OTE Sport 2 HD Μπαρτσελόνα – Χετάφε La Liga

17:00 OTE Sport 1 HD Στόουκ – Σαουθάμπτον Premier League

17:00 Novasports 4 ΠΑΟΚ – Απόλλων Πατρών Basket League

17:00 Novasports 2 Καβάλα – Ρέθυμνο Basket League

17:00 Novasports 2 Κόροιβος – Κολοσσός Basket League

17:15 Novasports 3 ΑΕΛ Καλλονής – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

18:00 Novasports 6 Λοριάν – Μαρσέιγ Ligue 1

18:05 OTE Sport 8 HD World Tour Ρίο ντε Ζανέιρο, προημιτελικά ανδρών

Διαβάστε επίσης:  «Ελληνική βραδιά» με τσολιάδες και χορούς για τον Αντετοκούνμπο [Βίντεο]

18:30 OTE Sport 7 HD Πανσερραϊκός – Κέρκυρα Football League

19:00 OTE Sport 1 HD Έμπολι – Σαμπντόρια Serie A

19:15 OTE Sport 2 HD Θέλτα – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

19:30 Novasports 2 Έβερτον – Τσέλσι Κύπελλο Αγγλίας

19:30 Novasports 4 Ολυμπιακός – Μπαρτσελονέτα Champions League

19:30 OTE Sport 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Bundesliga

19:30 Novasports 1 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ Super League

20:00 Novasports 7 Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Φοίνικας Σύρου Volley League

20:00 FOX Sports Boston Bruins – New York Islanders NHL

20:30 Novasports 6 Εστορίλ – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45 Novasports 3 Αϊντχόφεν – Χέρενφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 OTE Sport 6 HD ATP Masters Indian Wells

21:00 Eurosport 2 World Grand Prix Llandudno, ημιτελικά

21:30 OTE Sport 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga

21:45 OTE Sport 1 HD Ίντερ – Μπολόνια Serie A

21:45 Eurosport 1 Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Canmore, Canada – 10km CP Women

22:05 OTE Sport 8 HD World Tour Ρίο ντε Ζανέιρο, ημιτελικά ανδρών/γυναικών

22:45 Eurosport 1 Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Canmore, Canada – 15km CP Men

22:45 Novasports 2 Πόρτο – Ουνιάο Μαντέιρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:05 OTE Sport 7 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Έιμπαρ La Liga

23:30 OTE Sport 5 HD Formula E Μεξικό

03:30 OTE Sport 4 HD Σαν Αντόνιο Σπερς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ