Οι αθλητικές μεταδόσεις 17/9/2016

0
39

Πλούσιο το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα. Περιλαμβάνει αγώνες ποδοσφαίρου από το ελληνικό, το ισπανικό, το γαλλικό, το ιταλικό και το αγγλικό πρωτάθλημα, τους Παραολυμπιακούς Αγώνες, Μπιτς Βόλεϊ, Formula 1, Τένις και μπάσκετ.

Super League

16.00 Ξάνθη-Πανιώνιος (Novasports2HD)

18.15 Πλατανιάς-Λεβαδειακός (Novasports1HD)

20.30 Βέροια-ΑΕΚ (Novasports2HD)

Παραολυμπιακοί Αγώνες 2016

15.30 Κολύμβηση & στίβος (σε παράλληλη μετάδοση από τις 16:00) (ΕΡΤ2)

23.30 Κολύμβηση & στίβος (ΕΡΤ2, παράλληλη μετάδοση)

Premier League

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπόρνμουθ (OTE Sport1HD)

19.30 Έβερτον-Μίντλεσμπρο (OTE Sport1HD)

La Liga

14.00 Λεγανές-Μπαρτσελόνα (OTE Sport2HD)

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν (OTE Sport2HD)

19.30 Έιμπαρ-Σεβίλη (OTE Sport2HD)

21.45 Λας Πάλμας-Μάλαγα (OTE Sport2HD)

Bundesliga

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Ίνγκολσταντ (OTE Sport3HD)

16.30 Ντόρτμουντ-Ντάρμσταντ (OTE Sport4HD)

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν (OTE Sport6HD)

16.30 Χόφενχαϊμ-Βόλφσμπουργκ (OTE Sport7HD)

19.30 Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης (OTE Sport3HD)

Ligue 1

18.00 Μονακό-Ρεν (Novasports4HD)

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 20/1/2017

21.00 Μπορντό-Ανζέ (Novasports1HD)

Serie A

19.00 Λάτσιο-Πεσκάρα (OTE Sport7HD)

21.45 Νάπολι-Μπολόνια (OTE Sport1HD)

Τουρνουά Μπάσκετ Diamonds are Forever

18.30 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)

21.00 Τελετή βράβευσης Δημήτρη Διαμαντίδη (Novasports3HD)

22.00 Παναθηναϊκός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)

Formula 1 (Σιγκαπούρη)

12.50 3ες ελεύθερες δοκιμές (OTE Sport5HD)

15.50 Κατατακτήριες δοκιμές (OTE Sport5HD)

Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Swatch FIVB World Tour Finals

20.35 Μικρός τελικός γυναικών (OTE Sport8HD)

21.50 Τελικός γυναικών (OTE Sport8HD)

23.50 Προημιτελικός αντρών (OTE Sport8HD)

00.50 Προημιτελικός αντρών (OTE Sport8HD)

Τουρνουά Τένις γυναικών Coupe Banque Nationale

20.00 1ος ημιτελικός (OTE Sport6HD)

22.00 2ος ημιτελικός (OTE Sport6HD)

Επίσης

14.00 Bundesliga 2: Καϊζερσλάουτερν-Στουτγκάρδη (OTE Sport3HD)

15.00 Κύπελλο Ελλάδας: Σπάρτη-Παναιγιάλειος (OTE Sport8HD)

18.00 Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ: Ράιν Νέκαρ-Φλένσμπουργκ (OTE Sport5HD)

22.30 Primeira Liga: Γκιμαράες-Μπελενένσες (Novasports4HD)