Οι αθλητικές μεταδόσεις 21/8/2016

0
81

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (LIVE)

14.30 (ΕΡΤ 3): Ελευθέρα πάλη

 

15.20 (OTE TV Sport 2 HD και ΕΡΤ 1): Στίβος, Μαραθώνιος, Τελικός Ανδρών

15.30 (OTE TV Sport 3 HD και ΕΡΤ 2): Βόλεϊ, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών

17.00 (OTE TV Sport 4 HD και ΕΡΤ 2): Ρυθμική Γυμναστική, Τελικός

17.30 (OTE TV Sport 1 HD και ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Άνδρες, Τελικός 3ης θέσης

18.50 (OTE TV Sport 2 HD); Ελευθέρα Πάλη, 65κ & 97κ Ρεπεσάζ & Τελικοί

19.15 (OTE TV Sport 3 HD και ΕΡΤ 2): Βόλεϊ, Άνδρες, Τελικός

19.35 (ΕΡΤ 3): Ελευθέρα πάλη

20.00 (OTE TV Sport 4 HD): Χάντμπολ, Άνδρες, Τελικός

20.00 (ΕΡΤ 1): Πυγμαχία

21.45 (OTE TV Sport 1 HD και ΕΡΤ 1): Μπάσκετ, Άνδρες, Τελικός

01.50 (OTE TV Sport 1 HD, ΕΡΤ 1 και ΕΡΤ 2): Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, Τελετή Λήξης

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ, ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ, ΠΕΡΙΛΗΨΕΙΣ)

06.20 (ΕΡΤ 1): Περίληψη

06.30 (ΕΡΤ 2): Βόλεϊ, γυναίκες, μικρός τελικός (Μ)

08.30 (ΟΤΕ TV Sport 4 HD): Ελευθέρα Πάλη, 86κ & 125κ Ανδρών, Ρεπεσάζ & Τελικοί (Μ)

08.30 (ΕΡΤ 2): Πόλο, Ελλάδα (αφιέρωμα)

10.00 (ΕΡΤ 2): Βόλεϊ, γυναίκες, ΤΕΛΙΚΟΣ (Μ)

11.00 (OTE TV Sport 3 HD): Βόλεϊ, Γυναίκες, Τελικός 3ης Θέσης (Μ)

11.00 (OTE TV Sport 4 HD): Μοντέρνο Πένταθλο, Ξιφασκία Bonus Round & Riding, Τελικός Ανδρών (Μ)

12.00 (ΟΤΕ TV Sport 1 HD): Χάντμπολ, Ολλανδία-Νορβηγία, Τελικός 3ης θέσης Γυναικών (Μ)

12.15 (ΕΡΤ 2): Στίβος (Μ)

Διαβάστε επίσης:  Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 1-0

13.00 (OTE TV Sport 2 HD): Ολυμπιακοί Αγώνες Ρίο 2016, Γκολφ, Τελικός Γυναικών (Μ)

14.00 (OTE TV Sport 1 HD): Χάντμπολ, Γαλλία-Ρωσία, Τελικός Γυναικών (Μ)

15.00 (OTE TV Sport 4 HD): Ποδηλασία, Ορεινή Ποδηλασία Ανωμάλου Δρόμου, Τελικοί Γυναικών (Μ)

21.30 (ΕΡΤ 2): Χάντμπολ, άνδρες, μικρός τελικός (Μ)

23.00 (ΕΡΤ 2): Χάντμπολ, άνδρες, τελικός (Μ)

00.10 (ΕΡΤ 1): Στίβος (Μ)

00.30 (ΕΡΤ 2): Ποδηλασία, Ορεινή Ποδηλασία Ανωμάλου Δρόμου, Τελικοί Γυναικών (Μ)

01.15 (ΕΡΤ 1): Highlights Ολυμπιακών Αγώνων

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (LIVE)

15.30 (OTE TV Sport 7 HD): Σάντερλαντ-Μίντλεσμπρο

16.00 (Novasports 2): Γκινγκάμπ-Μαρσέιγ

18.00 (Novasports 2): Σεντ Ετιέν-Μονπελιέ

18.00 (OTE TV Sport 7 HD): Γουέστ Χαμ-Μπόρνμουθ

19.00 (OTE TV Sport 6 HD): Μίλαν-Τορίνο

19.15 (OTE TV Sport 8 HD): Σπόρτινγκ Χιχόν-Μπιλμπάο

20.00 (Novasports 2): Αρούκα-Νασιονάλ Μαδέιρα

21.15 (OTE TV Sport 7 HD): Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης

21.45 (OTE TV Sport 5 HD): Πεσκάρα-Νάπολι

21.45 (OTE TV Sport 8 HD): Κιέβο Βερόνα-Ίντερ

21.45 (Novasports 1): Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς

23.15 (OTE TV Sport 7 HD): Ατλέτικο Μαδρίτης-Αλαβές

 

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ

09.35 (OTE TV Sporr 5 HD): Moto 2, 3, GP (Τσεχία,Warm Up)

11.45 (OTE TV 5 HD): Moto 2, 3, GP (Τσεχία)

13.00 (OTE TV Sport 7 HD): WRC (Γερμανία)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ

18.30 (Novasports 1): Ουγγαρία-Σλοβενία (Euro σάλας)

20.30 (Novasports 1): Κροατία-Ελλάδα (Euro σάλας)

ΤΕΝΙΣ

23.00 (OTE TV Sport 6 HD): Τουρνουά τένις (Σινσινάτι, ΤΕΛΙΚΟΣ)