Οι αθλητικές μεταδόσεις 24-25/10/17

20

 

Γεμάτο το τηλεοπτικό πρόγραμμα το διήμερο Τρίτη-Τετάρτη με Euroleague, Κύπελλο Ελλάδος και Basketball Champions League!

Το πρόγραμμα της Τρίτης 24/10

 

12:00 ΕΡΤ 2 & ΕΡΤ HD Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Χειμερινά Σπορ
15:00 COSMOTESPORT 1 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιγιάλειος Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
15:00 COSMOTESPORT 3 Κασσιόπη-Σπάρτη Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
16:00 COSMOTESPORT 7 2017 ATP World Tour 500 Τένις
16:00 COSMOTESPORT 6 2017 ATP World Tour 500 Τένις
17:15 COSMOTESPORT 1 Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναθηναϊκός Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
17:15 COSMOTESPORT 3 Λεβαδειακός-Αιγινιακός Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
19:00 NOVASPORTS 5 Βέντσπιλς-Ελάν Σαλόν Basketball Champions League
19:30 NOVASPORTS 2 ΑΕΚ-Μπάνβιτ Basketball Champions League
19:30 COSMOTESPORT 1 Λαμία-Καλλιθέα Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
20:00 NOVASPORTS 4 Κίμκι-Ερυθρός Αστέρας Ευρωλίγκα
21:05 NOVASPORTS 1 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός Ευρωλίγκα
21:30 ΕΡΤ 3 & NOVASPORTS 3 Κάπο ντ’ Ορλάντο-ΠΑΟΚ Basketball Champions League
21:45 NOVASPORTS24HD Μαγδεμβούργο-Ντόρτμουντ Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Γερμανίας
21:45 NOVASPORTS 2 Σουόνσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Ποδόσφαιρο,Κύπελλο Αγγλίας
21:45 COSMOTESPORT 2 Ίντερ-Σαμπντόρια Serie A, Ιταλία
22:00 NOVASPORTS STORIES Μάντσεστερ Σίτυ-Γουλβς Ποδόσφαιρο,Κύπελλο Αγγλίας
22:00 NOVASPORTS 4 Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο Ευρωλίγκα
22:00 NOVASPORTS 5 Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις Κάουνας Ευρωλίγκα

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 15/11/17

Το πρόγραμμα της Τετάρτης 25/10

02:30 COSMOTESPORT 4 Μπόστον Σέλτικς-Νιου Γιορκ Νικς NBA
15:00 COSMOTESPORT 3 Εργοτέλης-Ξάνθη Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
15:00 COSMOTESPORT 1 Νέος Αχαρναϊκός-Ολυμπιακός Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
17:15 COSMOTESPORT 1 Άρης-Πανιώνιος Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
17:15 COSMOTESPORT 2 Παναιτωλικός-Πανσερραϊκός Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
17:15 COSMOTESPORT 3 ΑΕΛ-Παναχαϊκή Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
18:00 COSMOTESPORT 7 2017 ATP World Tour 500 Τένις
19:30 COSMOTESPORT 8 Αταλάντα-Βερόνα Serie A, Ιταλία
19:30 COSMOTESPORT 1 Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Ελλάδος
19:30 NOVASPORTS 1 Άρης-Νταντέρ Basketball Champions League
19:30 NOVASPORTS 4 Γκαζιαντέπ-Τενερίφη Basketball Champions League
20:00 NOVASPORTS 2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός Superfoods Ευρωλίγκα
20:45 NOVASPORTS 3 Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές Ευρωλίγκα
21:30 NOVASPORTS 5 Μπασκόνια-Βαλένθια Ευρωλίγκα
21:45 NOVASPORTS STORIES Τσέλσι-Έβερτον Ποδόσφαιρο,Κύπελλο Αγγλίας
21:45 NOVASPORTS 4 Λειψία-Μπάγερν Μονάχου Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Γερμανίας
21:45 COSMOTESPORT 2 Τζένοα-Νάπολι Serie A, Ιταλία
21:45 COSMOTESPORT 1 Γιουβέντους-Σπαλ Serie A, Ιταλία
21:45 COSMOTESPORT 3 Ρόμα-Κροτόνε Serie A, Ιταλία
21:45 COSMOTESPORT 5 Κιέβο-Μίλαν Serie A, Ιταλία
21:45 COSMOTESPORT 8 Μπολόνια-Λάτσιο Serie A, Ιταλία
22:00 NOVASPORTS24HD Τότεναμ-Γουέστ Χαμ Ποδόσφαιρο,Κύπελλο Αγγλίας
22:00 NOVASPORTS 1 Ουνικάχα Μάλαγα-Μπάμπεργκ Ευρωλίγκα