Οι αθλητικές μεταδόσεις 24/9/2016

0
23

Το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες ποδοσφαίρου από το ελληνικό και τα υπόλοιπα διεθνή πρωταθλήματα, Μπάσκετ, MotoGP και τένις.

Super League

16.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς (Novasports2HD)
18.15 Πανιώνιος-Βέροια (Νovasports1HD)
20.30 Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός (Νovasports2HD)

Premier League

14.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λέστερ (OTE Sport1HD)
17.00 Σουόνσι-Μάντσεστερ Σίτι (OTE Sport1HD)
19.30 Άρσεναλ-Τσέλσι (OTE Sport1HD)

La Liga

14.00 Έιμπαρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ (OTE Sport2HD)
17.15 Σπόρτινγκ Χιχόν-Μπαρτσελόνα (OTE Sport2HD)
19.30 Μπιλμπάο-Σεβίλη (OTE Sport2HD)
21.45 Λας Πάλμας-Ρεάλ Μαδρίτης (OTE Sport2HD)

Bundesliga

16.30 Αμβούργο-Μπάγερν Μονάχου (OTE Sport3HD)
16.30 Μάιντς-Λεβερκούζεν (OTE Sport4HD)
16.30 Γκλάντμπαχ-Ίνγκολσταντ (OTE Sport6HD)
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα Βερολίνου (OTE Sport7HD)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Ντάρμσταντ (OTE Sport8HD)
19.30 Βέρντερ Βρέμης-Βόλφσμπουργκ (OTE Sport3HD)

Ligue 1

18.00 Λοριάν-Λιόν (Novasports4HD)
21.00 Μονακό-Ανζέ (Novasports1HD)

Primeira Liga

20.15 Ντεπορτίβο Τσάβες-Μπενφίκα (Novasports4HD)
22.30 Μπράγκα-Σετούμπαλ (Novasports3HD)

Serie A

19.00 Παλέρμο-Γιουβέντους (OTE Sport7HD)
21.45 Νάπολι-Κιέβο (OTE Sport1HD)

Διαβάστε επίσης:  Η δήλωση του Ίβιτς για το μέλλον του που θα συζητηθεί

Ισπανικό Super Cup Μπάσκετ

19.00 Διαγωνισμός τριπόντων (OTE Sport8HD)
20.00 Τελικός (OTE Sport8HD)

Ιταλικό Super Cup Μπάσκετ

19.00 1ος ημιτελικός: Αβελίνο-Ρέτζιο Εμίλια (OTE Sport6HD)
21.45 2ος ημιτελικός: Αρμάνι Μιλάνο-Κρεμόνα (OTE Sport6HD)

MotoGP (Ισπανία, Αραγονία)

10.50 3ες ελεύθερες δοκιμές (OTE Sport5HD)
14.25 4ες ελεύθερες δοκιμές (OTE Sport5HD)
15.05 Κατατακτήριες δοκιμές (OTE Sport5HD)

Moto2 (Ισπανία, Αραγονία)

11.50 3ες ελεύθερες δοκιμές (OTE Sport5HD)
16.00 Κατατακτήριες δοκιμές (OTE Sport5HD)

Moto3 (Ισπανία, Αραγονία)

09.55 3ες ελεύθερες δοκιμές (OTE Sport5HD)
13.30 Κατατακτήριες δοκιμές (OTE Sport5HD)

Τουρνουά Τένις Korea Open

06.00 1ος ημιτελικός (OTE Sport6HD)
08.00 2ος ημιτελικός (OTE Sport6HD)

Επίσης

14.00 Bundesliga 2: Καρλσρούη-Άουε (OTE Sport3HD)
15.00 Τουρνουά Τένις Moselle Open: ημιτελικοί (Novasports3HD)
18.30 Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Βόλεϊ: Βέλγιο-Ελλάδα (ΕΡΤ1)