Πλούσιο είναι σήμερα το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με αγώνες μπάσκετ και ποδοσφαίρου από την Ελλάδα και το εξωτερικό.
10:30 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ruka, Finland
11:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών Τελικός
11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι 3ες ελεύθερες δοκιμές
12:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο κύπελλο Winterberg, Germany
13:45 Eurosport 1 Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ruka, Finland
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Έιμπαρ La Liga
14:30 Eurosport 2 Home Nations Series Belfast, Northern Ireland
14:30 Novasports 1HD Μπάρνσλεϊ – Λιντς Πρωτάθλημα Ολλανδίας
14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες δοκιμές
15:00 ΕΡΤ3 Άρης – Παναχαϊκή Football League
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γαλλία – Βέλγιο Davis Cup Finals
15:00 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ruka, Finland
15:00 Novasports 3HD ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη Super League Σουρωτή
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λειψία – Βέρντερ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Σάλκε Bundesliga
17:00 ΕΡΤ2 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Volley League
17:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ruka, Finland
17:00 Novasports 4HD Νόριτς – Πρέστον Championship
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Premier League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα La Liga
17:15 Novasports 1HD Απόλλων Σμύρνης – Λαμία Super League Σουρωτή
19:00 FOX Sports Oklahoma State – Kansas Jayhawks NCAA
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κιέβο – Σπαλ Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σασουόλο – Βερόνα Serie A
19:15 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Killington, USA
19:30 Novasports 4HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπέρμιγχαμ Championship
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Τσέλσι Premier League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Ζιρόνα La Liga
19:30 Novasports 2HD Ατρόμητος – Παναθηναϊκός Super League Σουρωτή
20:45 Novasports 1HD Χρόνινχεν – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:00 Novasports 3HD Καέν – Μπορντό Ligue 1
21:05 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Lake Louise, Canada
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Έρλανγκεν – Μέλσουνγκεν Bundesliga
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
21:45 Eurosport 2 Γαλλία – Ιαπωνία Φιλικό
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Κάλιαρι – Ίντερ Serie A
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άβες – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
22:45 Eurosport 1 Home Nations Series Belfast, Northern Ireland
23:30 FOX Sports Creighton Bluejays – SIU Edwardsville Cougars NCAA
03:00 FOX Sports Washington Huskies – Washington State NCAA
03:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Νιου Ορλίνς Πέλικανς NBA