Πλούσιο το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα τηλεοπτικών μεταδόσεων. Περιλαμβάνει αγώνες ποδοσφαίρου από το ελληνικό και άλλα πρωταθλήματα της Ευρώπης, Formula 1 και αγώνες μπάσκετ από την Basket League και το NBA.
09:45 Eurosport 2
ISU Grand Prix – NHK Trophy
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
11:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο κύπελλο Winterberg,
11:45 Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ρούκα
11:50 SPORT 5 HD
Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι
3ες ελεύθερες δοκιμές
13:15 Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου: Παγκόσμιο κύπελλο Ρούκα
13:30 Novasports 4HD
World Trophy
Yangzhou, Κίνα
14:00 SPORT 3 HD
Ντινάμο Δρέσδης – Μπόχουμ
Bundesliga 2
14:00 SPORT 2 HD
Μάλαγα – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
La Liga
14:30 Eurosport 2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών Τελικός
14:30 SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League
14:50 SPORT 5 HD
Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι
Κατατακτήριες δοκιμές
15:00 Eurosport 2
Βρετανικό πρωτάθλημα
15:00 Novasports 3HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Βέροια
Super League
15:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο κύπελλο
Winterberg, Germany
16:00 Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ρούκα
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Κροατία – Αργεντινή
Davis Cup
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Βέρντερ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Κολονία – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga
16:45 Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ρούκα
17:00 Novasports 4HD
ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο
Basket League
17:00 Novasports 2HD
Δόξα Λευκάδας – Άρης
Basket League
17:00 Novasports 2HD
Προμηθέας Πατρών – Τρίκαλα
Basket League
17:00 Novasports 2HD
Κολοσσός – Κύμη
Basket League
17:00 Novasports 2HD
Κόροιβος – Λαύριο
Basket League
17:00SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Σάντερλαντ
Premier League
17:15 SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Σπόρτινγκ Χιχόν
La Liga
17:15 Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
Super League
18:10 Novasports 3HD
Μονακό – Μαρσέιγ
Ligue 1
19:00 SPORT 7 HD
Τορίνο – Κιέβο
Serie A
19:00 FOX Sports
Northwestern Wildcats – Illinois Fighting Illini
NCAA
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Basket League
19:15 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Τότεναμ
Premier League
19:30 Novasports 2HD
ΑΕΚ – Πλατανιάς
Super League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Λεγκανές
La Liga
20:15 Novasports 3HD
Μποαβίστα – Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
21:00 Novasports 1HD
Ναντ – Λιλ
Ligue 1
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Έμπολι – Μίλαν
Serie A
21:45 Eurosport 1
Γαλλία – Νέα Ζηλανδία
Φιλικός αγώνας
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Βαλένθια
La Liga
22:00 Eurosport 2
Βρετανικό πρωτάθλημα
22:30 Novasports 3HD
Μπελενένσες – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
02:00 FOX Sports
Toronto Maple Leafs – Washington Capitals
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Σαν Αντόνιο Σπερς
ΝΒΑ