Οι αθλητικές μεταδόσεις 5/11/17

15

 

Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων με το ντέρμπι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ για τη Super League, και τον ημιτελικό Άρης-Ολυμπιακός για το Κύπελλο Ελλάδος Μπάσκετ να ξεχωρίζουν.

07:00 Eurosport 2 Tour of Hainan 9ο ετάπ
07:30 Novasports 1HD WTA Tour Zhukai, Κίνα
08:45 Eurosport 2 International Championship Daqing, China
09:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Shanghai, China
10:00 Novasports 1HD WTA Tour Zhukai, Κίνα
13:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρέσια – Ρέτζο Εμίλια Serie A
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Ζιρόνα La Liga
13:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ανόβερο – Γκέπινγκεν Bundesliga
13:30 Eurosport 2 International Championship Daqing, China
13:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μούρθια – Ομπραντόιρο Liga Endesa
13:30 Novasports 1HD Ντεν Χάαχ – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ίντερ – Τορίνο Serie A
14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Κρίσταλ Πάλας Premier League
14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2
15:00 ΕΡΤ3 Τρίκαλα – Άρης Football League
15:00 Ert.gr Καλλιθέα – Παναχαϊκή Football League
15:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Πλατανιάς Super League Σουρωτή
15:30 Novasports 4HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Πρωτάθλημα Ολλανδίας
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λάτσιο – Ουντινέζε Serie A
16:00 ΕΡΤ1 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Κύπελλο Ελλάδος – Ημιτελικά
16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φιορεντίνα – Ρόμα Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κιέβο – Νάπολι Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters Παρίσι, τελικός
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γιουβέντους – Μπενεβέντο Serie A
16:15 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ Premier League
16:15 Eurosport 1 Μαραθώνιος Νέας Υόρκης
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολονία – Χόφενχαϊμ Bundesliga
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
17:15 Novasports 3HD Κέρκυρα – ΑΕΛ Super League Σουρωτή
17:15 Novasports 2HD Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Σουρωτή
17:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Τβέντε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
18:00 Novasports 5HD Μαρσέιγ – Καέν Ligue 1
18:15 COSMOTE SPORT 5 HD Σέγκεντ – Ράιν Νέκαρ Λέβεν Champions League
18:30 ΕΡΤ1 Άρης – Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδος Μπάσκετ – Ημιτελικά
18:30 Eurosport 2 W Cup Track Pruskow, Poland
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
19:00 Action 24 Χόμπρο – Άαλμποργκ Πρωτάθλημα Δανίας
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Χέρτα Bundesliga
19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μόντενα – Τσιβιτανόβα SuperLega
19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Έιμπαρ La Liga
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ουνικάχα – Μπασκόνια Liga Endesa
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
20:00 FOX Sports Eagles – Broncos NFL
21:00 COSMOTE SPORT 5 HD NASCAR Cup Series Texas AAA 500
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Λας Πάλμας La Liga
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Σασουόλο – Μίλαν Serie A
22:00 Novasports 2HD Σεντ Ετιέν – Λιόν Ligue 1
22:00 Eurosport 1 Toronto FC – New York Red Bulls MLS Playoffs
22:15 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Μαϊάμι Χιτ NBA
00:00 Eurosport 2 Miami FC – New York Cosmos NASL
00:05 Eurosport 1 New York City FC – Columbus Crew MLS Playoffs
01:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τορόντο Ράπτορς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς NBA
03:30 FOX Sports Dolphins – Raiders NFL