Οι αθλητικές μεταδόσεις 11/2/18

60

Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με αγώνες ποδοσφαίρου από την Ελλάδα και το εξωτερικό καθώς και αγωνίσματα των χειμερινών ολυμπιακών αγώνων.

01:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς – Νιου Ορλίνς Πέλικανς ΝΒΑ

02:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Μικτό διπλό

02:40 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Slopestyle ανδρών – Τελικός

03:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Slopestyle ανδρών – Τελικός

 

04:45 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Κατάβαση – Τελικός

13:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο 10 χλμ σπριντ ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Τζιρόνα La Liga

13:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ Απλό ανδρών – 3ος γύρος

13:30 Novasports 1HD Άγιαξ – Τβέντε Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σασουόλο – Κάλιαρι Serie A

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο Liga Endesa

14:00 Novasports 3HD Άστον Βίλα – Μπέρμιγχαμ Championship

 

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Χάντερσφιλντ – Μπόρνμουθ Premier League

14:15 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε Basketball Super League

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άουε – Ίνγκολσταντ Bundesliga 2

14:45 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ Απλό ανδρών – 4ος γύρος

15:00 ΕΡΤ3 Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή Football League

15:00 Novasports 2HD Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός Super League Σουρωτή

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ίντερ – Μπολόνια Serie A

 

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τορίνο – Ουντινέζε Serie A

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 13/7/18

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαμπντόρια – Βερόνα Serie A

16:15 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Σόφια, τελικός

17:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Χετάφε La Liga

 

17:15 Novasports 3HD Παναιτωλικός – Πλατανιάς Super League Σουρωτή

18:00 ΕΡΤ1 All Star Game 2018 Greek Stars – Rest of the World / Διαγωνισμός τριπόντων – καρφωμάτων

18:00 ΕΡΤ2 Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού 2η μέρα

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τσάβες – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Κρεμόνα – Βενέτσια Serie A

 

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Λίβερπουλ Premier League

19:00 Action 24 Λίνγκμπι – Μπρόντμπι Πρωτάθλημα Δανίας

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Τενερίφη Liga Endesa

19:30 Novasports 1HD Ατρόμητος – Ολυμπιακός Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Εσπανιόλ La Liga

 

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σάρλοτ Χόρνετς – Τορόντο Ράπτορς ΝΒΑ

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ – Φεϊρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ρόμα – Μπενεβέντο Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Λεβάντε La Liga

22:00 Novasports 2HD Λιόν – Ρεν Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD NASCAR Cup Series Daytona Advance Auto Parts Clash

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς – Κλίβελαντ Καβαλίερς ΝΒΑ