Πλούσιο είναι σήμερα το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με αγώνες μπάσκετ από την Ελλάδα και διεθνείς αγώνες ποδοσφαίρου.
08:00 Eurosport 2 Masters Shanghai, China
08:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού Macau
10:00 Eurosport 2 Νορβηγία – Ρωσία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών
11:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο κύπελλο Innsbruck, Austria
13:30 Eurosport 1 Masters Shanghai, China
14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Innsbruck, Austria
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Αλαβές La Liga
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπόχουμ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Τότεναμ Premier League
15:00 ΕΡΤ3 Τρίκαλα – ΟΦΗ Football League
15:00 Eurosport 2 ISU Grand Prix – Trophée Eric Bompard Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
15:00 Novasports 3HD Λαμία – Κέρκυρα Super League Σουρωτή
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Finals ΗμιτελικάΙΑ
16:15 ΕΡΤ1 Ρέθυμνο – ΠΑΟΚ Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Άουγκσμπουργκ Bundesliga
16:30 Eurosport 2 ISU Grand Prix – Trophée Eric Bompard Ελεύθερος χορός
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Λειψία Bundesliga
16:45 Eurosport 1 Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Wisla, Poland
17:00 ΕΡΤ2 Ηρακλής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Volley League
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Πανιώνιος Stoiximan.gr Basket League
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι Premier League
17:00 Novasports 4HD Ρέντινγκ – Γουλβς Championship
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγκανές – Μπαρτσελόνα La Liga
17:15 Novasports 1HD ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης Super League Σουρωτή
18:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ Ligue 1
18:30 ΕΡΤ1 Άρης – ΓΣΛ Φάρος Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1 Τρίκαλα – Προμηθέας Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1 Κόροιβος – Λαύριο Stoiximan.gr Basket League
18:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέσπρεμ – Παρί Σεν Ζερμέν Champions League
18:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Sakhir, Bahrain
19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρόμα – Λάτσιο Serie A
19:30 Novasports 4HD Φέγενορντ – Φένλο Πρωτάθλημα Ολλανδίας
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιουκάστλ Premier League
19:30 Novasports 1HD Φούλαμ – Ντέρμπι Championship
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Θέλτα La Liga
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα – Γκλάντμπαχ Bundesliga
19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Λεβαδειακός Super League Σουρωτή
20:00 FOX Sports Flyers – Flames NHL
20:00 Eurosport 2 ISU Grand Prix – Trophée Eric Bompard Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών
21:00 Novasports 3HD Στρασμπούρ – Ρεν Ligue 1
21:30 Eurosport 2 Γαλλία – Νότιος Αφρική Φιλικό
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Νάπολι – Μίλαν Serie A
21:45 Eurosport 1 ISU Grand Prix – Trophée Eric Bompard Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
21:45 Novasports 1HD Μπρέντα – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Finals Ημιτελικά
23:00 FOX Sports Seton Hall Pirates – NJIT Highlanders NCAA
00:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC: Ράλι Αυστραλίας SS19 Wedding Bells 1
02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φιλαντέλφια 76ερς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς ΝΒΑ
04:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC: Ράλι Αυστραλίας SS21 Wedding Bells 2 Power Stage
04:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού Macau