Οι αθλητικές μεταδόσεις 19/3/2017

50

Το κλασικό ντέρμπι του ελληνικού ποδοσφαίρου μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού ξεχωρίζει στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας.

08:30 ΕΡΤ1

Διεθνής Ημιμαραθώνιος Αθήνας

09:30 FOX Sports

Dragons – Sharks

12:00 Eurosport 1

Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο

13:00 Eurosport 2

Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Πέζαρο – Ρέτζο Εμίλια

Serie A

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Λεγκανές – Μάλαγα

La Liga

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Τζουβεντούτ – Μπαρτσελόνα

Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Έμπολι – Νάπολι

Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Μίντλεσμπρο – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Premier League

14:15 Eurosport 1

Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Καρλσρούη – Φορτούνα Ντίσελντορφ

Bundesliga 2

15:00 Eurosport 1

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

15:00 ΕΡΤ3

ΑΕΛ Καλλονής – Άρης

Football League

15:00 Novasports 2HD

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

Super League

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Σαμπντόρια – Γιουβέντους

Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Κροτόνε – Φιορεντίνα

Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Κάλιαρι – Λάτσιο

Serie A

16:15 COSMOTE SPORT 1 HD

Τότεναμ – Σαουθάμπτον

Premier League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Μάιντς – Σάλκε

Bundesliga

16:45 Eurosport 2

Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο

Schonach, Germany

17:00 Eurosport 1

Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

Aspen, USA

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD

Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλλη

La Liga

17:15 Novasports 3HD

Ξάνθη – Λεβαδειακός

Super League

17:15 Novasports 2HD

Διαβάστε επίσης:  Ο Παναθηναϊκός ψάχνει το πρώτο διπλό στην Euroleague για το 2018

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα

Super League

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Ολυμπιακός – Τρίκαλα

Basket League

18:00 ΕΡΤ2

Κηφισιά – Ολυμπιακός

Final-4 Κυπέλλου – Τελικός

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ

Premier League

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου

Bundesliga

18:45 Eurosport 2

Cross country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Φιλαδέλφια 76ερς – Μπόστον Σέλτικς

ΝΒΑ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Ουντινέζε – Παλέρμο

Serie A

19:00 FOX Sports

Pittsburgh Penguins – Florida Panthers

NHL

19:15 Eurosport 1

Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

Aspen, USA

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Θέλτα

La Liga

19:30 Novasports 1HD

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

Super League

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD

Τενερίφη – Βαλένθια

Liga Endesa

20:00 Novasports 2HD

Πόρτο – Σετούμπαλ

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00 Eurosport 2

Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

Αργεντινή

21:30 COSMOTE SPORT 5 HD

NASCAR Cup Series

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD

Μπρέσια – Βαρέζε

Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Μπαρτσελόνα – Βαλένθια

La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD

Ρόμα – Σασουόλο

Serie A

22:00 Novasports 2HD

Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν

Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters

22:15 Novasports 3HD

Γκιμαράες – Ρίο Άβε

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Ντιτρόιτ Πίστονς – Φίνιξ Σανς