Οι αθλητικές μεταδόσεις 21/2/18

55

Οι αγώνες Σεβίλλη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ρόμα για το Τσάμπιονς Λιγκ ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

 

02:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Γυναίκες

02:15 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Άνδρες – Προκριματικά

03:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ Σύντομο πρόγραμμα γυναικών

03:30 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Κατάβαση γυναικών – Τελικός

05:00 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά

06:15 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι Ski cross ανδρών

 

07:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Άνδρες

09:30 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Γυναίκες – Μικρός τελικός

09:30 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Γυναίκες – Μικρός τελικός

10:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country Σπριντ ομαδικού γυναικών – Ημιτελικά

12:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country Σπριντ ομαδικού γυναικών – Τελικός

12:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country Ομαδικό ταχύτητας – Τελικός

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 17/10/18

13:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας Καταδίωξη ομαδικού γυναικών –

 

Ημιτελικά

13:40 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Μπόμπσλεϊ Γυναίκες – 3ος γύρος

14:00 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά

14:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά

14:25 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά

14:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας Καταδίωξη ομαδικού γυναικών – Τελικοί

15:25 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Μπόμπσλεϊ Γυναίκες – Τελικός

15:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά

 

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ερυθρός Αστέρας Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 5 HD Λεγανές – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Εστορίλ – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Champions League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Σαχτάρ – Ρόμα Champions League

21:45 Novasports 1HD Ντέρμπι – Λιντς Championship