Οι αθλητικές μεταδόσεις 24/2/18

57

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα των σημερινών αθλητικών μεταδόσεων με αγώνες ποδοσφαίρου από τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.

 

02:15 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Μπόμπσλεϊ Τετραθέσιο ανδρών
03:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Big Air ανδρών – Τελικός

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Χιούστον Ρόκετς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς ΝΒΑ

03:35 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Big Air ανδρών – Τελικός

04:30 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Ομαδικό – Τελικός

04:30 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Ομαδικό – Προημιτελικά

05:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Παράλληλο γιγαντιαίο σλάλομ γυναικών – Ημιτελικά

06:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country Μαζική εκκίνηση 50 χλμ ανδρών

 

09:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Άνδρες – Τελικός

09:30 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Άνδρες – Τελικός

12:45 Eurosport 2 Γύρος του Άμπου Ντάμπι

12:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας Μαζική εκκίνηση γυναικών

13:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας Μαζική εκκίνηση

14:00 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Μικρός τελικός

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Ζαντχάουζεν Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Έιμπαρ La Liga

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Στόουκ Premier League

15:00 ΕΡΤ3 Τρίκαλα – Παναχαϊκή Football League

 

15:00 Novasports 3HD ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός Super League

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 10/12/18

15:15 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Μικρός τελικός

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στουτγάρδη – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Ανόβερο – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HDΜπάγερν Μονάχου – Χέρτα Bundesliga

17:00 ΕΡΤ2 ΠΑΟΚ – Φοίνικας Σύρου Volley League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουέστ Χαμ Premier League

17:00 Novasports 4HD Πρέστον – Ίπσουιτς Championship

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Αλαβές La Liga

 

17:15 Novasports 1HD Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης Super League

18:00 ΕΡΤ3 Κύπελλο Ελλάδος γυναικών Τελικός, χάντμπολ

18:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Μονακό Ligue 1

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπολόνια – Τζένοα Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ – Αμβούργο Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Λας Πάλμας La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Έβερτον Premier League

19:30 Novasports 4HD Άλκμααρ – Σπάρτα Ρότερνταμ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

 

19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – Λαμία Super League

19:30 Novasports 1HD Φούλαμ – Γουλβς Championship

21:00 Novasports 3HD Ναντ – Αμιάν Ligue 1

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Χιρόνα La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ίντερ – Μπενεβέντο Serie A

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας