Πλούσιο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων σήμερα με το ντέρμπι Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός για την Super League να δεσπόζει.
07:30 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3: GP Μαλαισίας Κατατακτήριες δοκιμές
08:00 Eurosport 2 Tour of Hainan 1ο ετάπ
08:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού Motegi, Japan
08:25 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP: GP Μαλαισίας 4ες ελεύθερες δοκιμές
09:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP: GP Μαλαισίας Κατατακτήριες δοκιμές
10:00 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2: GP Μαλαισίας Κατατακτήριες δοκιμές
10:45 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Soelden, Austria
13:45 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Soelden, Austria
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ντάρμσταντ – Χόλσταϊν Κίελ Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βαλένθια La Liga
14:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17 Μικρός τελικός
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ Premier League
15:00 ΕΡΤ3 Άρης – Αιγινιακός Football League
15:00 Novasports 2HD ΑΕΛ – Λεβαδειακός Super League Σουρωτή
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Βιέννη, ημιτελικά
15:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Βασιλεία, ημιτελικά
16:30 ΕΡΤ1 Κολοσσός – ΑΕΚ Stoiximan.gr Basket League
16:30 ΕΡΤ1 Κόροιβος – Πανιώνιος Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σάλκε – Βόλφσμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Κολονία Bundesliga
16:30 ΕΡΤ1 Ρέθυμνο – Λαύριο Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ανόβερο – Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χέρτα – Αμβούργο Bundesliga
16:30 ΕΡΤ1 Κύμη – ΓΣΛ Φάρος Stoiximan.gr Basket League
17:00 ΕΡΤ2 Εθνικός – Παναχαϊκή Volley League
17:00 Novasports 4HD Κάρντιφ – Μίλγουολ Championship
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Χάντερσφιλντ Premier League
17:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17 Τελικός
17:15 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα Super League Σουρωτή
17:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: GP Μεξικού 3ες ελεύθερες δοκιμές
18:00 Novasports 3HD Μπορντό – Μονακό Ligue 1
18:30 ΕΡΤ1 Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Stoiximan.gr Basket League
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μίλαν – Γιουβέντους Serie A
19:30 Novasports 2HD Ρόντα – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Τσέλσι Premier League
19:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ La Liga
19:30 Novasports 4HD Χαλ – Νότιγχαμ Φόρεστ Championship
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Λειψία Bundesliga
20:00 FOX Sports Buffalo Sabres – San Jose Sharks NHL
20:00 Eurosport 2 ISU Grand Prix – Skate Canada Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
20:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: GP Μεξικού Κατατακτήριες δοκιμές
21:00 Novasports 3HD Μονπελιέ – Ρεν Ligue 1
21:30 Eurosport 1 Six-day Track Championship London, United Kingdom
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ρόμα – Μπολόνια Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα La Liga
21:45 Novasports 2HD Βίλεμ – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
22:00 FOX Sports Kansas Jayhawks – Kansas State Wildcats NCAA
22:15 Eurosport 2 ISU Grand Prix – Skate Canada Ελεύθερος χορός
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
23:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σεβίλλη – Λεγκανές La Liga
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Κλίβελαντ Καβαλίερς NBA
03:00 FOX Sports Houston Astros – Los Angeles Dodgers MLB