Ο τελικός κυπέλλου μεταξύ ΠΑΟΚ και ΑΕΚ καθώς και αγώνες ποδοσφαίρου από τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.
COSMOTE SPORT 4
Χιούστον Ρόκετς – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA playoffs 4:30
COSMOTE SPORT 5
GP Ισπανίας: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3 09:55
COSMOTE SPORT 5
GP Ισπανίας: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP 10:50
COSMOTE SPORT 5
GP Ισπανίας: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2 11:50
EUROSPORT 2
Γαλλία – Νήσοι Φερόε
Ευρωπαϊκό Παίδων 12:45
COSMOTE SPORT 5
GP Ισπανίας: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3 13:30
COSMOTE SPORT 7
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βούρτσμπουργκερ Κίκερς
Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00
COSMOTE SPORT 3
Σπόρτινγκ Χιχόν – Λας Πάλμας
Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00
EUROSPORT
Γύρος της Ιταλίας, 2ο ετάπ
Ποδηλασία 14:15
COSMOTE SPORT 5
GP Ισπανίας: 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP 14:25
COSMOTE SPORT 2
Μάντσεστερ Σίτι – Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30
EUROSPORT 2
Κροατία – Τουρκία
Ευρωπαϊκό Παίδων 14:45
COSMOTE SPORT 5
GP Ισπανίας: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP 15:05
COSMOTE SPORT 5
GP Ισπανίας: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2 16:00
COSMOTE SPORT 6
Γκλάντμπαχ – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30
COSMOTE SPORT 4
Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30
COSMOTE SPORT 3
Μπάγερν Μονάχου – Ντάρμσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30
COSMOTE SPORT 7
Ίνγκολσταντ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30
COSMOTE SPORT 8
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30
COSMOTE SPORT 2
Χαλ – Σάντερλαντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00
EUROSPORT 2
ATP 250: Εστορίλ, ημιτελικά
Τένις 17:00
ΕΡΤ3
Λαμία – ΟΦΗ
Football League 17:00
NOVASPORTS 4
ATP 250 Κωνσταντινούπολη, ημιτελικά
Τένις 17:00
COSMOTE SPORT 5
Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15
NOVASPORTS 1
Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαστιά
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:00
EUROSPORT
Ισπανία – Ιταλία
Ευρωπαϊκό Παίδων 18:30
COSMOTE SPORT 8
Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 19:00
COSMOTE SPORT 6
Νάπολι – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00
COSMOTE SPORT 7
Σουόνσι – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30
COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30
COSMOTE SPORT 3
Χέρτα – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30
NOVASPORTS 1
Πάσος Φερέιρα – Φεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 20:15
COSMOTE SPORT 1
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (Τελικός)
Κύπελλο Ελλάδας 20:30
FOX SPORTS
Minnesota Twins – Boston Red Sox
MLB 21:00
COSMOTE SPORT 3
Γιουβέντους – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45
COSMOTE SPORT 2
Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45
NOVASPORTS 1
Μαρίτιμο – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:30
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ)
Κύπελλο Ελλάδας 22:30