Πλούσιο και το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με αγώνες ποδοσφαίρου και μπάσκετ από την Ελλάδα και το εξωτερικό.
09:30 Eurosport 2 ISU Grand Prix – Finals Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών
10:15 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Val d’Isère, France
10:45 Eurosport 2 ISU Grand Prix – Finals Ελεύθερος χορός
11:30 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο St Moritz, Switzerland
12:15 Eurosport 2 ISU Grand Prix – Finals Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
13:15 Eurosport 1 Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Hochfilzen, Austria
14:00 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Val d’Isère, France
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Ντινάμο Δρέσδης Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Έιμπαρ La Liga
14:30 Eurosport 1 Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Davos, Switzerland
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Τσέλσι Premier League
15:00 Eurosport 2 UK Championship York, United Kingdom
15:00 ΕΡΤ3 ΟΦΗ – Παναχαϊκή Football League
15:00 Novasports 3HD ΑΕΛ – Ξάνθη Super League Σουρωτή
15:45 Eurosport 1 Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Hochfilzen, Austria
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γκαζιαντέπ – Μπεσίκτας Basketball Super League
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Βόλφσμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λειψία – Μάιντς Bundesliga
16:30 Eurosport 1 Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Titisee Neustadt, Germany
16:30 ΕΡΤ1 Ρέθυμνο – Προμηθέας Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Βέρντερ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
17:00 Novasports 4HD ΚΠΡ – Λιντς Championship
17:00 ΕΡΤ2 Παναθηναϊκός – Εθνικός Volley League
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη La Liga
17:15 Novasports 1HD Πανιώνιος – Πλατανιάς Super League Σουρωτή
18:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ Ligue 1
18:30 ΕΡΤ1 Τρίκαλα – Κύμη Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1 Κολοσσός – ΓΣΛ Φάρος Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1 Λαύριο – Πανιώνιος Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1 Κόροιβος – ΠΑΟΚ Stoiximan.gr Basket League
18:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο κύπελλο Calgary, Canada
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντιουκ – Μπόστον Κόλετζ NCAA
19:00 FOX Sports Wisconsin – Marquette NCAA
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κάλιαρι – Σαμπντόρια Serie A
19:30 Novasports 2HD Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Λέστερ Premier League
19:30 Novasports 1HD Νόριτς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ Championship
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Σάλκε Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Λεγκανές La Liga
20:00 Eurosport 2 Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο Copperhead, USA
20:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο κύπελλο Calgary, Canada
20:15 COSMOTE SPORT 5 HD Μπρέσια – Σάσαρι Serie A
20:15 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Εστορίλ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
20:45 Novasports 4HD Άλκμααρ – Χεράκλες Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:00 Eurosport 1 UK Championship York, United Kingdom
21:00 Novasports 3HD Μονακό – Τρουά Ligue 1
21:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Calgary, Canada
21:30 FOX Sports Creighton – Nebraska NCAA
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Θέλτα La Liga
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Γιουβέντους – Ίντερ Serie A
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς ΝΒΑ
23:15 Eurosport 2 Toronto FC – Seattle Sounders MLS
00:00 FOX Sports Xavier – Colorado NCAA
02:00 FOX Sports Lightning – Jets NHL