Οι αθλητικές μεταδόσεις 1/9/19

19

H πρεμιέρα της Εθνικής ομάδας στο Παγκόσμιο Κύπελλο της Κίνας ξεχωρίζει στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής. Φουλ δράση σε όλα τα πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

10:30 ΕΡΤ Play1
Καναδάς – Αυστραλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ Sports HD
Ν. Ζηλανδία – Βραζιλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ Play2
Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ2
Τουρκία – Ιαπωνία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

13:00 Eurosport 2
Γερμανία Σλάλομ Παγκόσμιο Κύπελλο

13:20 Eurosport 1
Βέλγιο Αγώνες αυτοκινήτου

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Αννόβερο Bundesliga 2

14:30 ΕΡΤ Play1
Σενεγάλη – Λιθουανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

14:50 Eurosport 2
Γύρος της Γερμανίας Ποδηλασία

15:00 ΕΡΤ Sports HD
Ελλάδα – Μαυροβούνιο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 Novasports 1HD
Σπάρτα Ρότερνταμ – Άγιαξ Eredivisie

15:30 ΕΡΤ3
Γαλλία – Γερμανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ2
Τσεχία – ΗΠΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:50 ΕΡΤ1
Αγώνας Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:00 Eurosport 1
Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

16:00 Eurosport 1
Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Γουλβς Premier League

16:00 Novasports 2HD
ΑΪΚ – Γιουργκόρντεν Allsvenskan

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

Διαβάστε επίσης:  Προκριματικά Euro 2020: Αυτή είναι η Εθνική της καρδιάς μας – «Πάτησε» την Βοσνία στο ΟΑΚΑ

16:50 Eurosport 2
Σίλβερστόουν Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής

17:00 ΕΡΤ3
Ελλάδα – Ολλανδία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

18:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Μαγιόρκα LaLiga Santander

18:15 Eurosport 2
Έβδομη μέρα US Open

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Τότεναμ Premier League

19:00 PAOK TV
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Super League 1

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

19:05 Eurosport 1
Έβδομη μέρα US Open

19:15 Novasports 2HD
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Super League 1

20:00 Eurosport 1
Έβδομη μέρα US Open

20:00 Eurosport 2
Έβδομη μέρα US Open

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Ατρόμητος Super League 1

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Εσπανιόλ – Γρανάδα LaLiga Santander

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Εϊμπάρ LaLiga Santander

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Πόρτο – Γκιμαράες Liga NOS

21:30 Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ Super League 1

21:45 Novasports 5HD
Ουντινέζε – Πάρμα Serie A

21:45 Novasports 4HD
Αταλάντα – Τορίνο Serie A

21:45 Novasports 3HD
Κάλιαρι – Ίντερ Serie A

22:00 Eurosport 2
Έβδομη μέρα US Open

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander

22:00 Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν Ligue 1

22:15 Eurosport 1
Έβδομη μέρα US Open