Οι αθλητικές μεταδόσεις 10/11/19

12


Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

07:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστραλία – Γαλλία Fed Cup τένις

08:00 ΕΡΤ Sports HD 37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός

09:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστραλία – Γαλλία Fed Cup τένις

13:00 ΕΡΤ Sports HD Δράμα – Α.Ο. Φαίακας Handball Premier

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:15 Novasports 3HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ομπραντόιρο – Μπασκόνια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

13:30 Novasports 2HD Κάλιαρι – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 4HD Κάρντιφ – Μπρίστολ Σίτι Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 5 HD Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας TBF Basketball Super League

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη – Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:45 ΕΡΤ Sports HD Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς Super League 2

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπιλμπάο – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 ΕΡΤ3 Αιγάλεω – Ιωνικός Football League

15:00 Novasports 1HD Άρης – Αστέρας Τρίπολης Super League

15:30 Novasports 3HD Βίλεμ – Αϊντχόφεν Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γουλβς – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς – Ματέο Μπερετίνι Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο τένις

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 24 HD Ουντινέζε – ΣΠΑΛ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Λάτσιο – Λέτσε Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Αταλάντα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Αταλάντα Ποδόσφαιρο

16:25 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη Ποδηλασία

Διαβάστε επίσης:  Μειώνεται από 45% σε 22% η φορολογία των ομάδων

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φλένσμπουργκ – Γκέπινγκεν Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

17:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – Πανιώνιος Super League

17:15 ΕΡΤ1 Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Μπάσκετ

17:15 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Ατρόμητος Super League

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League

18:05 Novasports 3HD Μονπελιέ – Τουλούζ Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00 Novasports 4HD Πάρμα – Ρόμα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

19:30 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Α1 Γυναικών Volley League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – ΑΕΚ Super League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελο – Πόρτο VELUX EHF Champions League χάντμπολ

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπελενένσες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD NASCAR Cup Series 2019

21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Μίλαν Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρότζερ Φέντερερ – Ντόμινικ Τιέμ Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Μάρσεϊγ – Λιόν Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Ντένβερ Νάγκετς NBA

23:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μποαβίστα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας