Οι αθλητικές μεταδόσεις 12/1/20

8


Τα παιχνίδια της 18ης αγωνιστικής της Super League, από τα οποία ξεχωρίζει το ντέρμπι ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ, τα ματς της 15ης αγωνιστικής της Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα της Ευρώπης δεσπόζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

08:30 Novasports 1HD ATP CUP 2020 Τελική φάση Τένις

10:00 Eurosport 1 Αλτενμαρκτ – Τσάουχενσεε Σκι

11:00 Eurosport 2 Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος Σκι

11:25 Αντελμπόντεν Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος Σκι

12:30 ΕΡΤ Sports HD Σλοβακία – Ρωσία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

12:30 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Σκι

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Εστουντιάντες – Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

13:30 Eurosport 1 Ομπερχοφ Δίαθλο

13:30 Novasports 3HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:45 Eurosport 2 Λωζάνη Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος Σκι

14:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Σερβία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

14:00 Novasports 5HD Κάρντιφ – Σουόνσι Τσάμπιονσιπ Αγγλία Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 8 HD Όρμανσπορ – Αναντολού Εφές Τουρκικό πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:25 Eurosport 1 Αντελμπόντεν Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος Σκι

15:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:00 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ

15:00 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 11/2/20

15:15 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναχαϊκή Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:30 Eurosport 1 Ομπερχοφ Δίαθλο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Μπρέσια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – ΣΠΑΛ Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Τορίνο – Μπολόνια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:50 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Λαύριο Μπάσκετ

17:15 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βαλένθια – Μπανταλόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Βερόνα – Τζένοα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ Sports HD Ιωνικός Νικαίας- Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

19:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Πανιώνιος Super League Ποδόσφαιρο

19:30 PAOK TV ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports 2HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης Τελικός ισπανικού Σούπερ Καπ Ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 2 Masters Λονδίνο Σνούκερ

21:45 Novasports 3HD Ρόμα – Γιουβέντους Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 5HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Γιούτα Τζαζ NBA Μπάσκετ