Οι αθλητικές μεταδόσεις 12/10/19

13

Το παιχνίδι Ιταλία – Ελλάδα για το προκριματικά του Euro 2020, ο ημιτελικός Στέφανος Τσιτσιπάς – Ντανίλ Μεντβέντεφ του τουρνουά τένις της Σναγκάης και η δράση στη Basket League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

11:30 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Ντανίλ Μεντβέντεφ 2019 ATP Masters 1000 – τένις

14:00 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Εθνικός Πειραιά Πόλο Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Global Games 2019 – μπάσκετ

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ματέο Μπερετίνι – Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP Masters 1000 – τένις

15:30 Eurosport 1 Γύρος της Λομβαρδιάς Ποδηλασία

15:45 ΕΡΤ Play4 Ήφαιστος – ΑΕΚ Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Ηρακλής – Ρέθυμνο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός – Λαύριο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 Περιστέρι – Πανιώνιος Basket League

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γεωργία – Ιρλανδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κάλεβ – Ούνικς Καζάν VTB United League 2019-20 – μπάσκετ

17:45 ΕΡΤ2 Ιωνικός Νικαίας Affidea – ΠΑΟΚ Basket League

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 20/11/19

18:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νήσοι Φερόες – Ρουμανία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Δανία – Ελβετία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:00 Novasports 1HD Γερμανία – Ουγγαρία Ποδόσφαιρο σάλας

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League

20:00 Novasports 1HD Βέλγιο – Λιθουανία Ποδόσφαιρο σάλας

20:00 Eurosport 2 ISL, Νάπολη Κολύμβηση

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιμόκο Κονελιάνο – Μόντσα Ιταλικό Πρωτάθλημα βόλεϊ Γυναικών

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλαγα – Μπανταλόνα Πρωτάθλημα μπάσκετ ACB Ισπανίας

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μάλτα – Σουηδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Νορβηγία – Ισπανία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ιταλία – Ελλάδα Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λιχτενστάιν – Αρμενία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός