Οι αθλητικές μεταδόσεις 15/6/19

25

Ο τέταρτος μικρός τελικός της Basket League ανάμεσα στο Περιστέρι και την ΑΕΚ και τα παιχνίδια της πρεμιέρας του Κόπα Αμέρικα ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας..

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

11:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS12 Monte Lerno 1 WRC Ιταλίας

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

13:05 COSMOTE SPORT 9 HD Πρώτος Ημιτελικός ΓυναικώνFIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

14:05 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερος ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

14:45 Eurosport 2 Γύρος Ουγγαρίας National Tours ποδηλασία

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya,

15:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

16:00 ΕΡΤ Sports HD Ολλανδία – Καμερούν Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Libema Open

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 11/11/19

16:30 Eurosport 2Criterium du Dauphine Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League Play Offs

17:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Libema Open τένις

18:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS14 Monti Ala 2 WRC Ιταλίας

18:50 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS15 Monte Lerno 2 WRC Ιταλίας

19:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι Βίκος Cola – ΑΕΚ Τέταρτος μικρός τελικός Basket League

19:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

21:10 Eurosport 1Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)Αγώνες αυτοκινήτου

21:30 Novasports 1HD Τρίτη μέρα US Open τένις

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Play Offs

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάλαγα – Λα Κορούνια Μπαράζ ανόδου Primera Division

22:00 ΕΡΤ Sports HD Βενεζουέλα – Περού Copa America

22:20 Eurosport 2 Στοκχόλμη Global Champions Tour ιππασία

23:10 Eurosport 1Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου