Οι αθλητικές μεταδόσεις 15/9/19

26

Τα ματς για την 3η αγωνιστική της Super League, οι τελικοί του Μουντομπάσκετ και οι αναμετρήσεις των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων στο ποδόσφαιρο ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

08:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κίνα Motocross

08:55 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

09:00 FOX Sports Qualifying final NRL

09:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

10:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο

11:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Αυστραλία Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ

11:20 COSMOTE SPORT 7 HD SS16 Cicekli 2 WRC Τουρκίας

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπάρ – Εσπανιόλ LaLiga Santander

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS17 Marmaris 2 Power Stage WRC Τουρκίας

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Αταλάντα Serie A

14:00 Novasports 2HD Χάντερσφιλντ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ EFL Championship

14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο – Μπέργκισερ Liqui Moly Bundesliga

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

15:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Ισπανία Τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές – Σεβίλλη

15:30 Eurosport 1 Η πρόκληση της Μαδρίτης Γύρος της Ισπανίας

15:30 Novasports 4HD Φέγενορντ – Ντεν Χάαχ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Έβερτον Premier League

Διαβάστε επίσης:  Μειώνεται από 45% σε 22% η φορολογία των ομάδων

16:00 Novasports 3HD Μπρέσια – Μπολόνια Serie A

16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι Serie A

16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Λάτσιο Serie A

16:00 Novasports 5HD Χάκεν – ΑΪΚ Στοκχόλμης Allsvenskan

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Γρανάδα LaLiga Santander

18:00 Novasports 4HD Ούνιξ Καζάν – ΦΜΠ Βελιγραδίου Μικρός τελικός Orange Trophy

18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Natioanl Tours

18:00 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Τουλούζ Ligue 1

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Άρσεναλ Premier League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Σάλκε Bundesliga

19:00 Novasports 5HD Ρόμα – Σασσουόλο Serie A

19:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης Super League 1

19:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Λαμία Super League 1

19:15 Novasports 3HD Πανιώνιος – ΑΕΛ Super League 1

19:30 Eurosport 2 3X3 τελικοί Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Οσασούνα LaLiga Santander

20:00 Novasports 4HD Προμηθέας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Τελικός Orange Trophy

20:00 FOX Sports Vikings – Packers NFL

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Liga NOS

21:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

21:30 Eurosport 2 Γύρος του Μόντρεαλ Ποδηλασία

21:30 Novasports 1HD Άρης – Παναθηναϊκός Super League 1

21:45 Novasports 5HD Βερόνα – Μίλαν Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Χετάφε LaLiga Santander

22:00 Novasports 3HD Μονακό – Μαρσέιγ Ligue 1

23:25 FOX Sports Saints – Rams NFL