Οι αθλητικές μεταδόσεις 19/10/19

17

Οι δύο αγώνες της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, τα παιχνίδια της Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

06:30 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2019 Μηχανοκίνητα

07:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2019 Μηχανοκίνητα

08:20 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 4 Motul Grand Prix of Japan

09:00 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2019 Μηχανοκίνητα

11:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Πινγκ Πονγκ

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζανκτ Πάουλι – Ντάρμσταντ 2η κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΝΟ Γλυφάδας – Απόλλων Σμύρνης Ελληνικό Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Πόλο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Γουέστ Χαμ Αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Μπλάκμπερν – Χάντερσφιλντ Ποδόσφαιρο

14:45 Eurosport 1 Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

15:00 ΕΡΤ3 Καλαμάτα – Ιωνικός Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD2019 ATP World Tour 250 1ος ημιτελικός Antwerp European Open τένις

15:45 ΕΡΤ Play4 Λάρισα – Ηρακλής Basket League μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play2 Άρης – Ιωνικός Basket League μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play1 Προμηθέας – Κολοσσός Basket League μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Ρέθυμνο Basket League μπάσκετ

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε10 μπάσκετ

16:00 Novasports 1HD Λάτσιο – Αταλάντα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης – Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λειψία – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

Διαβάστε επίσης:  Σήμερα η μεγάλη μονομαχία Τσιτσιπά - Ναδάλ στο Λονδίνο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Περιστέρι Basket League μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τότεναμ – Γουότφορντ Αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Μπάρνσλι – Σουόνσι Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League μπάσκετ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 250 2ος ημιτελικός Antwerp European Open τένις

18:30 Novasports 5HD Λυών – Ντιζόν γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

18:40 Novasports 3HD Προημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα μίνι ποδοσφαίρου

19:00 Novasports 1HD Νάπολι – Βερόνα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 4HD Βάαλβικ – Αγιαξ Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – ΟΦΗ Super League ποδόσφαιρο

19:45 Novasports 3HD Προημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα μίνι ποδοσφαίρου

20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός-ΑΕΛ Super League ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ποδηλασία

20:45 Eurosport 1 Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

20:50 Novasports 3HD Προημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα μίνι ποδοσφαίρου

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν VELUX EHF Champions League χάντμπολ

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ομπραντόιρο – Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα Ισπανίας μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σκάντιτσι – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο Ιταλικό πρωτάθλημα γυναικών βόλεϊ

21:45 Novasports 1HD Γιουβέντους – Μπολόνια Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

21:55 Novasports 3HD Προημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα μίνι ποδοσφαίρου

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο