Οι αθλητικές μεταδόσεις 2/11/19

8

Τα δύο παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 9ης αγωνιστικής της Super League, τα ματς για την Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

08:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2019 Μηχανοκίνητα

09:00 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2019 Μηχανοκίνητα

12:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπελίντα Μπέντσιτς – Ελίνα Σβιτολίνα WTA Finals 2019 τένις

13:25 Eurosport 1 Γιουσχάν Σνούκερ

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαν Πάουλι – Καρλσρούη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος ΓΣΣ – ΑΝΟ Γλυφάδας Α1 Ανδρών Πόλο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άσλεϊ Μπάρτι – Καρολίνα Πλίσκοβα WTA Finals 2019 τένις

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Γουίγκαν – Σουόνσι Αγγλικό Πρωτάθλημα Β’ κατηγορία Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου – Ιωνικός Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς – Γκριγκόρ Ντιμιτρόφ 2019 ATP Masters 1000 τένις

15:45 ΕΡΤ Play4 Ιωνικός – Ηρακλής EKO Basket League μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play3 Λαύριο – Ρέθυμνο EKO Basket League μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play2 Άρης – Κολοσσός Ρόδου Basket League μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Ηφαιστος Λήμνου Basket League μπάσκετ

16:00 Novasports 1HD Ρόμα – Νάπολι Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λειψία – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβάντε – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Πανιώνιος Basket League μπάσκετ

Διαβάστε επίσης:  Αποκλεισμός Σοκ για τον ΠΑΟΚ από το Κύπελλο!

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Άστον Βίλα – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Λούτον – Νότιγχαμ Φόρεστ Αγγλικό Πρωτάθλημα Β’ κατηγορία Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP Masters 1000 Rolex Paris τένις

17:45 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας Πάτρας – Περιστέρι Basket League μπάσκετ

18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Λιλ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ανδόρα – Μούρθια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ

19:00 ΕΡΤ Play1 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλεϊ

19:00 Novasports 1HD Μπολόνια – Ίντερ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:20 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μόντενα Σκι

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Πανιώνιος – Άρης Super League ποδόσφαιρο

19:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix ΗΠΑ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

20:00 ΕΡΤ1 Formula 1 2019 – Grand Prix ΗΠΑ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Ρίο Άβε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – Ολυμπιακός Super League ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Λιόν Γαλλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σαν Μπερνάρντο Κούνεο – Ρεάλε Μούτουα Φενέρα Κιέρι Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών βόλεϊ

21:45 Novasports 4HD Σπάρτα Ρότερνταμ – Αϊντχόφεν Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Τορίνο – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix ΗΠΑ Κατατακτήριες Δοκιμές

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Νιου Όρλεανς Πέλικανς NBA μπάσκετ

23:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix ΗΠΑ Κατατακτήριες Δοκιμές