Οι αθλητικές μεταδόσεις 20/4/19

22

Η μονομαχία του Ολυμπιακού με τη Σαμπαντελ στον τελικό του Final 4 της Euroleague πόλο γυναικών, τα παιχνίδια της Basket League.

O τελικός του Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ηρακλή και οι αγώνες από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

12:30 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη-Πάντοβα μικρός τελικός EuroLeague Γυναικών, πόλο

13:30 Novasports 1HD Πάρμα – Μίλαν Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Άουε Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Χιρόνα Primera Division

14:15 ΕΡΤ Sports HD Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός Τελικός EuroLeague γυναικών, πόλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

15:45 Eurosport 2 FIM Endurance World Championship Λε Μαν (24 ώρες),

16:00 Novasports 24 HD Κάλιαρι – Φροζινόνε Serie A

16:00 Novasports 5HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Serie A

16:00 Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Serie A

16:00 Novasports 3HD Εμπολι – ΣΠΑΛ Serie A

16:00 Novasports 2HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A

16:00 Novasports 1HD Λάτσιο – Κιέβο Βερόνα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός, τένις

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 8/9/19

16:45 ΕΡΤ Play4 Ήφαιστος – Άρης Basket League

16:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Πανιώνιος Basket League

16:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο – Περιστέρι Βίκος Cola Basket League

16:45 ΕΡΤ Play1 Κύμη – Λαύριο Basket League

16:45 ΕΡΤ Sports HD Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

16:45 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Basket League

17:00 Eurosport 2 Tour du Finistere Κύπελλο Γαλλίας, ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Μπράιτον Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

18:00 Novasports 2HD Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ Ligue 1

19:00 Novasports 1HD Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νοβάρα – Σκαντίτσι ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

19:30 Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Alistair Overeem – Aleksei Oleinik UFC Fight Night

20:15 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ-Ηρακλής Τελικός Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών

21:00 Novasports 2HD Στρασβούργο – Μονπελιέ Ligue 1

21:30 Novasports 1HD Ίντερ – Ρόμα Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Χόφενχαϊμ Bundesliga

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

21:45 Novasports 3HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Σάντα Κλάρα Liga NOS