Οι αθλητικές μεταδόσεις 22/2/20

14


Τα δύο παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 25ης αγωνιστικής στη Super League, ο αγώνας του Τσιτσιπά με τον Μπούμπλικ για τα ημιτελικά του τουρνουά τένις της Μασσαλίας, το ματς ανάμεσα στο Ρέθυμνο και το Λαύριο για τη Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αμβούργο – Σαν Πάουλι Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports HD Εθνικός Πειραιά – ΑΝΟ Γλυφάδας Ελληνικό Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Πόλο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Μπρέντφορντ – Μπλάκμπερν EFL Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

15:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ Sports HD Ρέθυμνο Cretan Kings – Λαύριο Megabolt Α1 ανδρών Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 Τσιτσιπάς-Μπούμπλικ ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

16:00 Novasports 1HD Μπολόνια – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φράιμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χέρτα Βερολίνου – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 29/5/20

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Γουίγκαν – Μίλγουολ EFL ChampionshipΑγγλία Ποδόσφαιρο

17:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Ναντ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κάνσας Στέιτ Γουάιλντκατς – Μπέιλορ NCAA Μπάσκετ

19:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

19:50 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Ζόντιακ Champions League Ανδρών Βόλεϊ

20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

20:45 Novasports 4HD Φέγενορντ – Φορτούνα Σιτάρντ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μίσιγκαν Γούλβερινς – Πέρντιου Μπόιλερμεϊκερς NCAA Μπάσκετ

21:00 Novasports 3HD Λιλ – Τουλούζ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:30 FOX Sports Xavier Musketeers – Villanova Wildcats NCAA College Basketball Μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μόντσα – Κάζαλματζορε Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Σακραμέντο Κινγκς NBA Μπάσκετ