Οι αθλητικές μεταδόσεις 22/9/19

13

Το ντέρμπι των «αιωνίων» ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό, καθώς και «clasico» της Θεσσαλονίκης, ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Άρη, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Moto3 Gran Premio de Aragon

12:55 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Μαγιόρκα LaLiga Santander ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας MotoGP Gran Premio de Aragon

13:30 Novasports 2HD Σασσουόλο – ΣΠΑΛ Serie A ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 3HD Γουέστ Μπρομ – Χάντερσφιλντ EFL Championship ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Άουε Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

14:50 ΕΡΤ Sports HD Αγώνας Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

15:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εσπανιόλ – Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santander ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΑΕΛ – Ξάνθη Super League 1 ποδόσφαιρο

15:15 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Moto2 Gran Premio de Aragon

15:30 Novasports 2HD Αϊντχόφεν – Άγιαξ Eredivisie ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Χάμαρμπι – ΑΪΚ Στοκχόλμης Allsvenskan ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μπολόνια – Ρόμα Serie A ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD Λέτσε – Νάπολι Serie A ποδόσφαιρο

16:30 Eurosport 2 Γιόρκσαϊρ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP 250 Moselle Open τένις

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 17/10/19

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga ποδόσφαιρο

16:45 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός-Φενεμπαχτσέ Μικρός τελικός «2o τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ

16:50 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερος αγώνας Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αραγωνία

17:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Λεγανές LaLiga Santander ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μακάμπι-Μιλάνο Τελικός «2o τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Λίβερπουλ Premier League ποδόσφαιρο

18:30 PAOK TV ΠΑΟΚ – Άρης Super League 1 ποδόσφαιρο

19:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

19:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Παρί Σεν Ζερμέν – Πικ Ζέγκεντ VELUX EHF Champions League χάντμπολ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Διαγωνισμός τριπόντων ACB Supercopa Endesa μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ Bundesliga ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 2HD Αταλάντα – Φιορεντίνα Serie A ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Αλαβές LaLiga Santander ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Πανιώνιος Super League 1 ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τελικός ACB Supercopa Endesa μπάσκετ

20:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Super League 1 ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Λάτσιο – Πάρμα Serie A ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιόν – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Σάντα Κλάρα Liga NOS ποδόσφαιρο