Οι αθλητικές μεταδόσεις 23/11/19

11

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές για το Σάββατο:

09:55 Eurosport 1 Formula E, Σαουδική Αραβία

11:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

11:00 Eurosport 2 Τελικός ανδρών Κέρλινγκ

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρωσία – Καναδάς Τελικοί Davis Cup τένις

12:00 novasports.gr ΑΕΚ K19 – Άρης Κ19 Ποδόσφαιρο

12:10 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Ντινάμο Δρέσδης Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Βουλιαγμένη Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1 Formula E, Σαουδική Αραβία

14:05 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD Τσάρλτον – Κάρντιφ Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής

15:00 ΕΡΤ3 Θεσπρωτός – Τρίκαλα AO Football League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ρωσία – Καναδάς Τελικοί Davis Cup τένις

15:45 ΕΡΤ Play4 Ιωνικός – Κολοσσός EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Λάρισα – Ήφαιστος EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 Προμηθέας – Πανιώνιος EKO Basket League

16:00 Eurosport 2 Τελικός γυναικών Κέρλινγκ

16:00 Novasports 1HD Αταλάντα – Γιουβέντους Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 17/1/20

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπέτις – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports 4HD Σουόνσι – Μίλγουολ Ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ Sports HD Λαύριο Megabolt – ΑΕΚ Basket League

18:30 Novasports 3HD Λυών – Νις Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup 2ος ημιτελικός τένις

19:00 Eurosport 2 ISL Λονδίνο Κολύμβηση

19:00 Novasports 1HD Μίλαν – Νάπολι Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Κολωνία Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD Πανιώνιος – Ολυμπιακός Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Ξάνθη ΑΟ Super League

20:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Χεράκλες Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Φλένσμπουργκ VELUX EHF Champions League χάντμπολ

21:00 Novasports 3HD Μετς – Ρεμς Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπούστο Αρσίτσιο – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45 Novasports 1HD Τορίνο – Ίντερ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 ONE Channel Φλαμένγκο – Ρίβερ Πλέιτ τελικός Κόπα Λιμπερταδόρες

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup 2ος ημιτελικός τένις

23:15 Eurosport 1 Global Champions Tour, Πράγα Ιππασία