Οι αθλητικές μεταδόσεις 24/11/19

7


Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές για την Κυριακή:

10:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 1ος Γύρος Ανδρών Λουτζ

11:05 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι
12:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

12:35 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 2ος Γύρος Ανδρών Λουτζ

13:00 ΕΡΤ Sports HD Δούκας – Διομήδης Άργους Handball Premier

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:15 Novasports 2HD Χρόνιγκεν – Φέγενορντ Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 1HD Μπολόνια – Πάρμα Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 5HD Μίντλεσμπρο – Χαλ Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη – Ρεάλ Μπέτις Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

14:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Levi Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Καρλσρούη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:40 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, ομαδικό Λουτζ

14:45 ΕΡΤ Sports HD Α.Ε. Καραϊσκάκης – Χανιά Super League 2

15:00 ΕΡΤ3 ΟΦ Ιεράπετρας – Βέροια Football League

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Οσασούνα – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:30 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Χερενφέιν Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Βερόνα – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Σασσουόλο – Λάτσιο Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Ρόμα – Μπρέσια Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 21/1/20

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup τένις

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ Super League

17:15 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Βόλος Super League

17:45 ΕΡΤ3 Άρης – Περιστέρι Basket League

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ολυμπιακός – Μέλσουνγκεν EHF Cup

18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – ΑΕΛ Super League

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα TBF Basketball Super League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00 Eurosport 2 ISL Λονδίνο Κολύμβηση

19:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Ουντινέζε Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπασκόνια – Βαλένθια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός Super League

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Άρης Super League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup τένις

21:45 Novasports 3HD Λέτσε – Κάλιαρι Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 2HD Τουλούζ – Μαρσέιγ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Χιούστον Ρόκετς – Ντάλας Μάβερικς NBA