Οι αθλητικές μεταδόσεις 26/1/20

10

Οι αγώνες της 21ης αγωνιστικής της Super League, από τους οποίους ξεχωρίζει το ντέρμπι ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό, τα παιχνίδια για την 17η αγωνιστική της Basket League, η αναμέτρηση της Σάκκαρη με τη Κβίτοβα, για τη φάση των 16 του Australian Open και το ντέρμπι της «Αιώνιας Πόλης» μεταξύ της Ρόμα και της Λάτσιο δεσπόζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS15 La Cabanette – Col de Braus 2 Power Stage Μόντε Κάρλο

12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

12:30 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS16 La Cabanette – Col de Braus 2 Power Stage Μόντε Κάρλο

13:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ιωνικός Ν.Φ. Handball Premier Χάντμπολ

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD Ιντερ – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νίζνι Νόβγκοροντ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League Μπάσκετ

14:15 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ

15:00 ONE Channel Μάντσεστερ Σίτι – Φούλαμ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Αιγάλεω – Πανασπροπυργιακός Football League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Θέλτα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Πανιώνιος – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Αγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 13/2/20

16:00 Novasports 5HD Ελλάς Βερόνα – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Σασσουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – ΠΑΣ Γιάννινα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ζενίτ – Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ

17:45 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Τβέντε Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 2HD Ρόμα – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 ONE Channel Σριούσμπερι – Λίβερπουλ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός Νικαίας Affidea – Άρης Basket League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Εστουντιάντες – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Πάκος Φερέιρα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Ουγγαρία-Ισπανία Τελικός Πόλο

21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντένβερ Νάγκετς – Χιούστον Ρόκετς NBA Μπάσκετ