Οι αθλητικές μεταδόσεις 3/3/18

40

Πλούσιο είναι το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με αγώνες ποδοσφαίρου και μπάσκετ από την Ελλάδα και το εξωτερικό.

 

3:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Τορόντο Ράπτορς ΝΒΑ

06:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τένις, ATP 500 Ακαπούλκο, ημιτελικά

12:00 ΕΡΤ2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου Μπέρμιγχαμ

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νυρεμβέργη – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Τζιρόνα La Liga

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Έβερτον Premier League

15:00 ΕΡΤ3 ΟΦΗ – Αναγέννηση Καρδίτσας Football League

 

15:00 Novasports 3HD Πλατανιάς – Λαμία Super League Σουρωτή

15:30 ΕΡΤ2 Εθνικός – Γλυφάδα Α1 πόλο ανδρών

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Μάιντς Bundesliga

16:30 ΕΡΤ1 Λαύριο – Ρέθυμνο Basket League

16:30 ΕΡΤ1 ΠΑΟΚ – Τρίκαλα Basket League

16:30 ΕΡΤ1 ΓΣΛ Φάρος – Κύμη Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Χέρτα Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ανόβερο Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Βόλφσμπουργκ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τένις ATP 500 Dubai Tennis Championships, τελικός

 

17:00 ΕΡΤ2 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Volley League

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Κολοσσός Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Χάντερσφιλντ Premier League

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 16/9/18

17:00 Novasports 4HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Μπέρμιγχαμ Championship

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

17:15 Novasports 1HD Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Σουρωτή

18:00 Novasports 3HD Τρουά – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

18:30 ΕΡΤ1 Πανιώνιος – Κόροιβος Basket League

 

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Λάτσιο – Γιουβέντους Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Νιουκάστλ Premier League

19:30 Novasports 2HD Ατρόμητος – Ξάνθη Super League Σουρωτή

19:30 Novasports 1HD Γουλβς – Ρέντινγκ Championship

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Ντόρτμουντ Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Μάλαγα La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Έιμπαρ La Liga

19:30 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Ουτρέχτη Πρωτάθλημα Ολλανδίας

20:00 ΕΡΤ3 Βόλεϊ, Κύπελλο Ελλάδος γυναικών Τελικός

20:00 ΕΡΤ2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου Μπέρμιγχαμ

20:15 COSMOTE SPORT 6 HD Μπενφίκα – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

21:00 Novasports 3HD Σεντ Ετιέν – Ντιζόν Ligue 1

21:45 Novasports 1HD Μπρέντα – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Νάπολι – Ρόμα Serie A

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Εστορίλ – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας