Οι αθλητικές μεταδόσεις 3/3/19

17

Ιδιαίτερα πλούσιο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη

Κλειστός Στίβος 11:45

ΕΡΤ SPORTS

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη

Κλειστός Στίβος 12:00

COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ-Θέλτα

Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 9

Ανδόρα-Ρεάλ Μαδρίτης

Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

NOVASPORTS 2

Τορίνο – Κιέβο Βερόνα

Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE SPORT 1

Γουότφορντ-Λέστερ

Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00

COSMOTE SPORT 7

Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε

Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 14:15

COSMOTE SPORT 8

Ίνγκολσταντ-Κολονία

Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:30

FOX

UK Open

Darts 14:45

ΕΡΤ3

Ηρακλής – Παναχαϊκή

Football League 15:00

NOVASPORTS 1

ΟΦΗ – ΑΕΛ

Super League 15:00

ΕΡΤ1

Ατρόμητος – Πανιώνιος

Super League 16:00

NOVASPORTS 5

Τζένοα – Φροζινόνε

Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 4

ΣΠΑΛ – Σαμπντόρια

Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 2

Ουντινέζε – Μπολόνια

Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 1

Φούλαμ-Τσέλσι

Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:05

EUROSPORT

Κουρνέ Βρυξέλλες Κουρνέ

Ποδηλασία 16:15

COSMOTE SPORT 3

Στουτγκάρδη-Ανόβερο

Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

ΕΡΤ2

Ρέθυμνο – Παναθηναϊκός

Basket League 17:00

COSMOTE SPORT 2

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 15/9/19

Ρεάλ Μπέτις-Χετάφε

Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

NOVASPORTS 1

Λεβαδειακός – Λαμία

Super League 17:15

NOVASPORTS 3

Φέγενoορντ – Έμεν

Ολλανδικό Πρωτάθλημα 17:45

COSMOTE SPORT 1

Έβερτον-Λίβερπουλ

Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:15

ΕΡΤ1

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

Super League 19:00

COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης

Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 2

Αταλάντα – Φιορεντίνα

Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 8

Ρίο Άβε-Μπράγκα

Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης

Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 1

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

Super League 19:30

EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη

Κλειστός Στίβος 19:45

ΕΡΤ SPORTS

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη

Κλειστός Στίβος 20:00

COSMOTE SPORT 6

Charlotte Hornets-Portland Trail Blazers

NBA 20:00

COSMOTE SPORT 7

Μπασκόνια-Μάλαγα

Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20:30

FOX

UK Open

Darts 21:00

NOVASPORTS 2

Νάπολι – Γιουβέντους

Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια-Μπιλμπάο

Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 8

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πορτιμονένσε

Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00

NOVASPORTS 1

Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν

Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 4

Boston Celtics-Houston Rockets

NBA 22:30