Οι αθλητικές μεταδόσεις 31/8/19

14

Τα ματς του Παγκοσμίου Κυπέλλου μπάσκετ της Κίνας, τα παιχνίδια της Super League και η δράση από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα συμπληρώνουν το μενού με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

06:00 Eurosport 1 Πέμπτη μέρα US Open

10:30 ΕΡΤ2 Ανγκόλα – Σερβία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 Eurosport 2 Γύρος του Αλμάτι Ποδηλασία

11:00 ΕΡΤ Play1 Πολωνία – Βενεζουέλα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ Play2 Ιράν – Πουέρτο Ρίκο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ Sports HD Ρωσία – Νιγηρία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

13:00 Eurosport 2 Γερμανία, Σλάλομ Παγκόσμιο Κύπελλο

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Jessica Andrande – Weili Zhang UFC Fight Night

13:00 ΕΡΤ1 Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης – Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

14:30 Novasports 1HD Μπρίστολ Σίτι – Μίντλεσμπρο ψEFL Championship

14:30 ΕΡΤ3 Φιλιππίνες – Ιταλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ Sports HD Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Play1 Αργεντινή – Ν. Κορέα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ2 Ισπανία – Τυνησία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 11/10/19

16:00 ΕΡΤ1 Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φράιμπουργκ – Κολωνία Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ – Πάντερμπορν Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λεβερκούζεν – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Μάιντς Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι – Μπράιτον Premier League

17:00 Novasports 1HD Μπρέντφορντ – Ντέρμπι EFL Championship

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Οσασούνα – Μπαρτσελόνα LaLiga Santander

18:30 Novasports 4HD Λιόν – Μπορντό Ligue 1

19:00 Novasports 3HD Μίλαν – Μπρέσια Serie A

19:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Ξάνθη Super League 1

19:15 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – ΟΦΗ Super League 1

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Ντόρτμουντ Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Λίβερπουλ Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λεβάντε – Βαγιαδολίδ LaLiga Santander

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Αλαβές LaLiga Santander

21:00 Novasports 4HD Τουλούζ – Αμιάν Ligue 1

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Ρίο Άβε Liga NOS

21:30 Novasports 1HD Βόλος – Άρης Super League 1

21:45 Novasports 3HD Γιουβέντους – Νάπολι Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπέτις – Λεγανές LaLiga Santander