Οι αθλητικές μεταδόσεις 11/6/17

22

Ο πέμπτος τελικός της Basket League μεταξύ Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

09:00 FOX Sports

Roosters – Tigers

NRL

09:30 Eurosport 1

Παγκόσμιο κύπελλο U-20

Μικρός τελικός

09:30 Novasports 1HD

World League γυναικών

2η μέρα

10:00 COSMOTE SPORT 7 HD

WRC: Ράλι Ιταλίας

SS17 Sassari – Argentiera 1

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto3: GP Καταλονίας

Αγώνας

12:10 Novasports 1HD

World League γυναικών

Μικρός τελικός

12:10 Novasports 1HD

World League γυναικών

Μικρός τελικός

13:00 Eurosport 2

Ρολάν Γκαρός

Τελικός διπλού γυναικών

13:00 Eurosport 1

Παγκόσμιο κύπελλο U-20

Τελικός

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD

WRC: Ράλι Ιταλίας

SS19 Sassari – Argentiera 2 Power Stage

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto2: GP Καταλονίας

Αγώνας

13:30 Novasports 1HD

World League γυναικών

Τελικός

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD

MotoGP: GP Καταλονίας

Αγώνας

15:00 Eurosport 2

Criterium du Dauphiné Libéré

8ο ετάπ

16:00 ΕΡΤ2

Ρολάν Γκαρός

Τελικός ανδρών

16:00 Eurosport 1

Ρολάν Γκαρός

Τελικός ανδρών

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Formula E

Βερολίνο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Ιταλία – Ρωσία

World League

17:00 ΕΡΤ3

Stoiximan.gr Football League

34η αγωνιστική

17:00 Eurosport 2

Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

Ρωσία

17:45 Novasports 2HD

Διεθνές μίτινγκ Ένγκελο

Ολλανδία

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Φινλανδία – Ουκρανία

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 13/10/17

Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Εσθονία – Ελλάδα

World League

19:00 ΕΡΤ3

Εσθονία – Ελλάδα

World League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Μολδαβία – Γεωργία

Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Ιρλανδία – Αυστρία

Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια

Liga Endesa – 2ος τελικός

20:00 FOX Sports

America’s Cup 2017

Challenger Playoffs

20:00 Novasports 1HD

Καζακστάν – Ελλάδα

Euro Mini Football

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

Stoiximan.gr Basket League – 5ος τελικός

21:00 ΕΡΤ2

Formula 1: GP Καναδά

Αγώνας

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1: GP Καναδά

Αγώνας

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Σερβία – Ουαλία

Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD

Κόσοβο – Τουρκία

Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD

Ισλανδία – Κροατία

Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD

Ιταλία – Λίχτενσταϊν

Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Ισραήλ – Αλβανία

Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD

NASCAR Cup Series

Pocono 400

23:00 FOX Sports

Los Angeles Dodgers – Cincinnati Reds

MLB

03:00 FOX Sports

Nashville Predators – Pittsburgh Penguins

NHL Finals – Game 6