Οι αθλητικές μεταδόσεις 13/8/2016

0
91

Πλούσιο το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα. Περιλαμβάνει τους Ολυμπιακούς Αγώνες που διεξάγονται στο Ρίο της Βραζιλίας, MOTO GP και Ποδόσφαιρο.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

13:30 ΟΤΕ SPORT 3: ΓΚΟΛΦ- ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Α)

14:30 ΕΡΤ2: ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ- ΤΕΛΙΚΟΙ (Α+Γ)

15:20 ΟΤΕ SPORT 1: ΣΤΙΒΟΣ- ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ, ΤΕΛΙΚΟΙ (Α+Γ)

15:30 ΟΤΕ SPORT 2: ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ- ΤΕΛΙΚΟΙ (Α+Γ)

15:30 ΕΡΤ1: ΣΤΙΒΟΣ- ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Α+Γ)

16:00 ΕΡΤ3: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ- ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ, ΤΕΛΙΚΟΙ (Α+Γ)

17:40 ΕΡΤ3: ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ

18:00 OTE SPORT 2: ΤΕΝΙΣ- ΜΙΚΡΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΟΝΟΥ (Α+Γ), ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΟΝΟΥ (Γ)

18:25 ΟΤΕ SPORT 4: ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ- ΤΕΛΙΚΟΙ, ΠΙΣΤΟΛΙ ΤΑΧΕΙΑΣ ΒΟΛΗΣ 25μ

19:00 ΟΤΕ SPORT 3: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α), ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

19:00 ΕΡΤ3: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α), ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

20:00 ΟΤΕ SPORT 1: ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ- ΤΕΛΙΚΟΣ (Α)

20:15 ΟΤΕ SPORT 4: ΜΠΑΣΚΕΤ (Α), ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ

20:15 ΕΡΤ1: ΜΠΑΣΚΕΤ (Α), ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ

21:00 ΕΡΤ3: ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ- ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΚΙΤ (Α)

22:00 ΟΤΕ SPORT 3: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α)- ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

22:00 ΕΡΤ1: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ- ΤΕΛΙΚΟΙ (Α+Γ)

22:05 ΕΡΤ3: ΒΟΛΕΪ (Α), ΠΟΛΩΝΙΑ-ΡΩΣΙΑ

22:15 ΟΤΕ SPORT 4: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ- ΤΕΛΙΚΟΙ (Α+Γ)

22:55 ΟΤΕ SPORT 1: ΞΙΦΑΣΚΙΑ- ΤΕΛΙΚΟΙ ΣΠΑΘΗ ΟΜΑΔΙΚΟ (Γ)

00:05 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): ΗΠΑ – Γαλλία

01:00 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Ισπανία – Λιθουανία

01:00 OTE Sport 3 HD Ποδόσφαιρο (Α): Προημιτελικά
01:00 OTE Sport 4 HD Μπάσκετ (Α): Ισπανία – Λιθουανία

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 21/1/2017

01:50 OTE Sport 1 HD Στίβος: Τελικοί (Α+Γ)

01:55 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ)

02:40 OTE Sport 2 HD Στίβος: Τελικός μήκους (Α)

02:45 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Καναδάς – Μεξικό

03:55 OTE Sport 4 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ)

04:00 OTE Sport 3 HD Ποδόσφαιρο (Α): Προημιτελικά

04:00 ΕΡΤ2 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ)

04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Κροατία – Νιγηρία

04:30 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Κροατία – Νιγηρία

05:20 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ)

MOTO GP

09:55 ΟΤΕ SPORT 5 ΜΟΤΟ 3: ΑΥΣΤΡΙΑ, 3ες ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ

10:50 ΟΤΕ SPORT 5 MOTO GP: ΑΥΣΤΡΙΑ, 3ες ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ

11:50 ΟΤΕ SPORT 5 ΜΟΤΟ 2: ΑΥΣΤΡΙΑ, 3ες ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ

13:30 ΟΤΕ SPORT 5 MOTO 3: ΑΥΣΤΡΙΑ, ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ

14:25 ΟΤΕ SPORT 5 MOTO GP: ΑΥΣΤΡΙΑ, 4ες ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ

15:05 ΟΤΕ SPORT 5 MOTO GP: ΑΥΣΤΡΙΑ, ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ

16:00 ΟΤΕ SPORT 5 ΜΟΤΟ 2: ΑΥΣΤΡΙΑ, ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ

ΕΠΙΣΗΣ

14:00 ΟΤΕ SPORT 8 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ-ΜΠΟΧΟΥΜ

14:30 ΟΤΕ SPORT 7 PREMIER LEAGUE: ΧΑΛ-ΛΕΣΤΕΡ

17:00 ΟΤΕ SPORT 7 PREMIER LEAGUE: ΕΒΕΡΤΟΝ-ΤΟΤΕΝΑΜ

18:00 NOVASPORTS 1 LIGUE 1: ΜΠΟΡΝΤΟ-ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ

19:30 ΟΤΕ SPORT 7 PREMIER LEAGUE: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ-ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ

20:00 NOVASPORTS 2 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΑΕΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ

21:05 NOVASPORTS 1 INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP: ΙΝΤΕΡ-ΣΕΛΤΙΚ