Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με αγώνες ποδοσφαίρου και μπάσκετ από την Ελλάδα και το εξωτερικό.
08:45 Eurosport 1 Formula E Hong Kong
10:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Altenberg, Germany
10:20 FOX Sports Ski Classics Sgambeda
11:00 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Lillehammer, Norway
11:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Altenberg, Germany
12:15 Eurosport 1 Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Lillehammer, Norway
13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Altenberg, Germany
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόλσταϊν Κίελ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Θέλτα La Liga
14:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Altenberg, Germany
14:30 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Lillehammer, Norway
14:30 Novasports 1HD Νοτς Κάουντι – Όξφορντ Σίτι Κύπελλο Αγγλίας
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Νιουκάστλ Premier League
15:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Σπάρτη Football League
15:00 Novasports 3HD Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα Super League Σουρωτή
15:30 Eurosport 1 Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Östersund, Sweden
15:45 Eurosport 2 UK Championship York, United Kingdom
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 ΕΡΤ1 Προμηθέας – Άρης Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Άουγκσμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βέρντερ – Στουτγάρδη Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Χόφενχαϊμ – Λειψία Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Ανόβερο Bundesliga
17:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός – Ηρακλής Volley League
17:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Russia
17:00 Novasports 5HD Μίλγουολ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Championship
17:00 Novasports 4HD Μπράντφορντ – Πλίμουθ Κύπελλο Αγγλίας
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Τότεναμ Premier League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
17:15 Novasports 1HD Ξάνθη – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή
18:00 Novasports 3HD Στρασμπούρ – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
18:30 ΕΡΤ1 ΓΣΛ Φάρος – Ρέθυμνο Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1 Πανιώνιος – Κύμη Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1 ΠΑΟΚ – Κολοσσός Stoiximan.gr Basket League
19:00 Eurosport 2 Revolution Series Glasgow, United Kingdom
19:30 Novasports 1HD Μπρίστολ Σίτι – Μίντλεσμπρο Championship
19:30 Novasports 4HD Τβέντε – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Κολονία Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Ντεπορτίβο λα Κορούνια La Liga
19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
19:45 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Beaver Creek, USA
21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντάλας Μάβερικς – Λος Άντζελες Κλίπερς ΝΒΑ
21:00 Novasports 3HD Μονακό – Ανζέρ Ligue 1
21:30 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Lake Louise, Canada
21:45 Novasports 1HD Φέγενορντ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Ναντ – Μπαρτσελόνα Champions League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Τορίνο – Αταλάντα Serie A
22:00 Eurosport 2 UK Championship York, United Kingdom
22:30 Novasports 4HD Διεθνής Μαραθώνιος Σιγκαπούρης
01:00 FOX Sports Wild – Sharks NHL
04:00 FOX Sports Stars – Blackhawks NHL