Οι αθλητικές μεταδόσεις 22/10/17

23

 

Πλούσιο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων σήμερα με το ντέρμπι Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ να δεσπόζει.

07:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP: GP Αυστραλίας Αγώνας
12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο ανδρών Liège, Belgium
12:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Supersport Jerez de la Frontera, Spain
13:00 COSMOTE SPORT 8 HD Πιστόια – Αβελίνο Serie A
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Λας Πάλμας La Liga
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Εστουδιάντες – Μπαρτσελόνα Liga Endesa
13:30 Novasports 2HD Αϊντχόφεν – Χεράκλες Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κιέβο – Βερόνα Serie A
13:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μέλσουνγκεν – Μαγδεμβούργο Bundesliga
14:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Jerez de la Frontera, Spain
14:00 Novasports 1HD Ίπσουιτς – Νόριτς Championship
14:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17 Προημιτελικά
14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολονία – Βέρντερ Bundesliga
15:00 Eurosport 1 Home Nations Series Barnsley, United Kingdom
15:30 Novasports 3HD Φέγενορντ – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Άρσεναλ Premier League
16:00 Novasports 4HD ATP 250 Στοκχόλμη, τελικός
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μίλαν – Τζένοα Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τορίνο – Ρόμα Serie A
16:00 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος Super League Σουρωτή
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενεβέντο – Φιορεντίνα Serie A
16:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο ανδρών Liège, Belgium
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Χέρτα Bundesliga
17:00 ΕΡΤ1 ΓΣΛ Φάρος – Παναθηναϊκός Stoiximan.gr Basket League
17:15 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Antwerp Open, τελικός
17:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17 Προημιτελικά
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
17:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός – Τρίκαλα Stoiximan.gr Basket League
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Λίβερπουλ Premier League
18:15 Novasports 3HD Πλατανιάς – ΑΕΛ Super League Σουρωτή
18:15 Novasports 2HD Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη Super League Σουρωτή
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ουνικάχα Liga Endesa
19:00 Action 24 Κοπεγχάγη – Άαρχους Πρωτάθλημα Δανίας
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ουντινέζε – Γιουβέντους Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγκανές – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άβες – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Kremlin Cup, τελικός
20:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή
21:00 Eurosport 1 Home Nations Series Barnsley, United Kingdom
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Λάτσιο – Κάλιαρι Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Έιμπαρ La Liga
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: GP ΗΠΑ Αγώνας
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD NASCAR Cup Series Kansas Hollywood Casino 400
22:00 ΕΡΤ2 Formula 1: GP ΗΠΑ Αγώνας
22:00 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
22:15 COSMOTE SPORT 1 HD Σπόρτινγκ – Σάβες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς – Ατλάντα Χοκς NBA
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA
03:30 FOX Sports Patriots – Falcons NFL