Οι αθλητικές μεταδόσεις 30/10/2016

69
αθλητισμός, αστεία,

Το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων περιλαμβάνει αγώνες ποδοσφαίρου από τη Super League και τα υπόλοιπα πρωταθλήματα της Ευρώπης, μπάσκετ, ράλι, motoGP, τένις και Formula 1.

06:30 Eurosport 2

Tour of Hainan

07:05 OTE Sport 5 HD

Moto2: Μαλαισία

08:00 Eurosport 1

International Championship

Daqing, China

08:30 OTE Sport 5 HD

MotoGP: Μαλαισία

11:00 OTE Sport 7 HD

WRC: Ράλι Ουαλίας

13:00 OTE Sport 2 HD

Έιμπαρ – Βιγιαρεάλ

13:30 OTE Sport 8 HD

Αταλάντα – Τζένοα

13:30 Eurosport 1

International Championship

Daqing, China

13:30 OTE Sport 4 HD

Βαλένθια – Ανδόρα

14:00 OTE Sport 7 HD

WRC: Ράλι Ουαλίας

14:30 OTE Sport 3 HD

Καρλσρούη – Στουτγάρδη

15:00 OTE Sport 7 HD

ATP 500

15:00 Novasports 2

Παναθηναϊκός – Ηρακλής

15:30 FOX Sports

Cincinnati Bengals – Washington Redskins

15:30 OTE Sport 6 HD

ATP 500 Βασιλεία, τελικός

15:30 OTE Sport 1 HD

Έβερτον – Γουέστ Χαμ

16:00 OTE Sport 8 HD

Μίλαν – Πεσκάρα

16:00 OTE Sport 5 HD

Έμπολι – Ρόμα

16:30 OTE Sport 3 HD

Χόφενχαϊμ – Χέρτα

17:00 OTE Sport 4 HD

Ολυμπιακός – Κολοσσός

17:15 OTE Sport 2 HD

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Οσασούνα

17:15 Novasports 3

Βέροια – Πλατανιάς

17:15 Novasports 2

Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός

18:00 OTE Sport 1 HD

Σαουθάμπτον – Τσέλσι

18:00 OTE Sport 5 HD

2016 Specials Gymkhana Grid

18:15 Eurosport 1

Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike

18:30 OTE Sport 3 HD

Κολονία – Αμβούργο

19:00 FOX Sports

Buffalo Bills – New England Patriots

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 20/10/17

19:00 Eurosport 2

Six day London, United Kingdom

19:30 OTE Sport 7 HD

Ουνικάχα – Μπασκόνια

19:30 Novasports 1

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

19:30 OTE Sport 2 HD

Μπέτις – Εσπανιόλ

20:00 Eurosport 1

Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Doha, Qatar

21:00 OTE Sport 5 HD

Formula 1: GP Μεξικού

21:00 ΕΡΤ2

Formula 1: GP Μεξικού

21:00 Eurosport 2

ISU Grand Prix – Skate Canada

21:45 OTE Sport 2 HD

Λας Πάλμας – Θέλτα

21:45 OTE Sport 8 HD

Τρεντίνο – Ρέτζο Εμίλια

21:45 Novasports 2

Μαρσέιγ – Μπορντό

21:45 OTE Sport 1 HD

Σαμπντόρια – Ίντερ

22:15 Novasports 3

Μπράγκα – Μπελενένσες

22:30 FOX Sports

Atlanta Falcons – Green Bay Packers

22:30 OTE Sport 4 HD

Λος Άντζελες Κλίπερς – Γιούτα Τζαζ

02:30 FOX Sports

Dallas Cowboys – Philadelphia Eagles

12:00 OTE Sport 6 HD

ATP Masters

17:00 OTE Sport 7 HD

Γκαζιαντέπ – Γαλατάσαραϊ

18:00 Novasports 2

Παναθηναϊκός – Κύμη

19:30 Novasports 1

Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα

20:00 OTE Sport 3 HD

Ουντινέζε – Τορίνο

21:15 OTE Sport 7 HD

Ζανκτ Πάουλι – Νυρεμβέργη

21:45 OTE Sport 2 HD

Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Βαλένθια

22:00 OTE Sport 8 HD

Κάλιαρι – Παλέρμο

22:00 OTE Sport 1 HD

Στόουκ – Σουόνσι

22:00 Novasports 2

Ντεπορτίβο Τσάβες – Φεϊρένσε

01:30 OTE Sport 4 HD

Τορόντο Ράπτορς – Ντένβερ Νάγκετς

02:30 FOX Sports

Chicago Bears – Minnesota Vikings