Οι αθλητικές μεταδόσεις 6/7/19

23

Ο μικρός τελικός του Copa America Αργεντινή – Χιλή ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

11:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Beach Volleyball World Championship, Αμβούργο

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

12:50 COSMOTE SPORT 8 HD Προημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Championship

12:55 Eurosport 1 Γύρος της Γαλλίας Ποδηλασία

13:00 Novasports 3HD Wimbledon

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

14:05 COSMOTE SPORT 8 HD Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Championship, Αμβούργο

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόνινγκτον Superbike

15:00 Novasports 1HD Wimbledon

15:00 Novasports 2HD Wimbledon

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

Διαβάστε επίσης:  EuroLeague: Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής(φωτό)

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόνινγκτον Superbike

16:20 COSMOTE SPORT 8 HD Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Championship, Αμβούργο

17:00 Eurosport 2 WTCR Πορτογαλία Αγώνες αυτοκινήτου

17:20 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτος αγώνας Red Bull MotoGP Rookies Cup, Γερμανία

18:00 ΕΡΤ Sports HD Αγγλία – Σουηδία Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου γυναικών

18:05 COSMOTE SPORT 8 HD Ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Championship, Αμβούργο

18:05 Eurosport 1 Γύρος της Γαλλίας Ποδηλασία

18:30 Novasports 1HD Give n Rise Φιλανθρωπική εκδήλωση

18:30 Novasports 4HD Wimbledon

19:00 ΕΡΤ Play1 Γαλλία – Μ. Βρετανία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

19:25 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Νάπολη Γυμναστική

20:05 Eurosport 1 Παρίσι Ιππασία

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Connecticut Sun – Minnesota Lynx WNBA

21:30 ΕΡΤ Play1 Ισπανία – Σερβία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα γυναικών

22:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Χιλή Μικρός τελικός Copa America