Οι αθλητικές μεταδόσεις 6/9/19

15

Τα παιχνίδια του Μουντομπάσκετ της Κίνας και οι αναμετρήσεις για τα προκριματικά του Euro 2020 ξεχωρίζουν στο μενού με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

11:00 ΕΡΤ Play2 Νιγηρία – Ακτή Ελεφαντοστού Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ Play1 Ανγκόλα – Ιράν Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ2 Πολωνία – Ρωσία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ Sports HD Σερβία – Πουέρτο Ρίκο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

12:00 ΕΡΤ Play3 Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

13:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ελλάδα – Γεωργία Euro Beach Soccer

15:00 ΕΡΤ2 Αργεντινή – Βενεζουέλα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ Play2 Κίνα – Ν. Κορέα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ Play1 Τυνησία – Φιλιππίνες Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Ιταλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:50 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

16:00 ΕΡΤ1 Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

Διαβάστε επίσης:  Οι πρωταθλητές Καλάκος και Μαλλιόγλου στον 4ο «Ξενοδάμειο» δρόμο

18:00 Novasports 1HD Άρης – Ολυμπιακός Βόλου Φιλικό ποδόσφαιρο

18:45 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

18:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ισπανία – Ρωσία Euro Beach Soccer

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσθονία – Λευκορωσία Προκριματικά Euro 2020 ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κύπρος – Καζακστάν Προκριματικά Euro 2020 ποδόσφαιρο

19:05 Eurosport 1 Τελικός διπλού ανδρών US Open τένις

21:00 ΕΡΤ Sports HD Βρυξέλλες Diamond League στίβος

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ουαλία – Αζερμπαϊτζάν Προκριματικά Euro 2020 ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Αυστρία – Λετονία Προκριματικά Euro 2020 ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σαν Μαρίνο – Βέλγιο Προκριματικά Euro 2020 ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Σλοβενία – Πολωνία Προκριματικά Euro 2020 ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Σκωτία – Ρωσία Προκριματικά Euro 2020 ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σλοβακία – Κροατία Προκριματικά Euro 2020 ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γερμανία – Ολλανδία Προκριματικά Euro 2020 ποδόσφαιρο

23:00 Eurosport 1 Ματέο Μπερετίνι – Ραφαέλ Ναδάλ US Open τένις