Οι αθλητικές μεταδόσεις 7/3/20

9


Οι αγώνες για την 20η αγωνιστική της Basket League ,και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ιταλία – Νότια Κορέα Davis Cup by Rakuten Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Μπόχουμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ιταλία – Νότια Κορέα Davis Cup by Rakuten Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2020 Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Μπρίστολ Σίτι – Φούλαμ EFL Championship Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νίζνι Νόβγκοροντ – Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ3 Αιγάλεω – Θεσπρωτός Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2020 Μηχανοκίνητα

15:30 ΕΡΤ Play3 Λαύριο – Πανιώνιος Basket League Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Play2 Άρης – Ήφαιστος Basket League Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Play4 Λάρισα – Κολοσσός Ρόδου Basket League Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σάλκε – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

Διαβάστε επίσης:  ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 4 Απριλίου 2016

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ιταλία – Νότια Κορέα Davis Cup by Rakuten Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γουλβς – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 3HD Σουόνσι – Γουέστ Μπρομ EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

17:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

18:30 Novasports 2HD Στρασβούργο – Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βιτόρια Σετούμπαλ – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Α. Ο. Θήρας Α1 Γυναικών Volley League Βόλεϊ

21:00 Novasports 2HD Νις – Μονακό Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:05 Novasports 4HD Σολτ Λέικ – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ιμόκο Κονελιάνο – Μπρέσια Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Ρίο Άβε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λούισβιλ – Βιρτζίνια NCAA Μπάσκετ