Οι αθλητικές μεταδόσεις 8/9/19

12

Το παιχνίδι της Εθνικής μας ομάδας ποδοσφαιρου με το Λιχτενστάιν για τα προκριματικά του Euro 2020, και οι αναμετρήσεις του Παγκοσμίου Κυπέλλου μπάσκετ που διεξάγεται στην Κίνα, ξεχωρίζουν στο μενού με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

08:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας πρώτο μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ιαπωνία, Σίμπα

10:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας δεύτερο μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ιαπωνία, Σίμπα

10:15 ΕΡΤ Play3 Ιωάννινα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 κωπηλασία

11:00 ΕΡΤ Play2 Τυνησία – Αγκόλα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ Play1 Ακτή Ελεφαντοστού – Ν. Κορέα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ Sports HD Βενεζουέλα – Ρωσία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ2 Πουέρτο Ρίκο – Ιταλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

12:55 Eurosport 1Μόντσα Αγώνες αυτοκινήτου

13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τουρκία Motocross

14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία Motocross

14:45 COSMOTE SPORT 9 HD Αγώνας κατάταξης Euro Beach Soccer

15:00 ΕΡΤ3 Κίνα – Νιγηρία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ Play1 Ιράν – Φιλιππίνες Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ2 Πολωνία – Αργεντινή Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Σερβία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

16:00 ΕΡΤ1 , COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αρμενία – Βοσνία Ερζεγοβίνη Προκριματικά Euro 2020

16:15 COSMOTE SPORT 9 HD Αγώνας κατάταξης Euro Beach Soccer

Διαβάστε επίσης:  Νέα διάκριση για την Στεφανίδη: Εξελέγη στην Επιτροπή Αθλητών της IAAF

17:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τουρκία Motocross

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός Promotional Finals, Euro Beach Soccer

18:30 Eurosport 2 Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, Oulton Park 2 Superbike

18:45 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός Super Finals, Euro Beach Soccer

18:50 COSMOTE SPORT 6 HD Μικρός τελικός γυναικών

FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρουμανία – Μάλτα Προκριματικά Euro 2020

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ελβετία – Γιβραλτάρ Προκριματικά Euro 2020

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γεωργία – Δανία Προκριματικά Euro 2020

19:30 ΕΡΤ Sports HD Σερβία-Τουρκία Τελικός Euro Volley Γυναικών

20:00 Eurosport 1 Τελικός διπλού γυναικών US Open

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός Super Finals, Euro Beach Soccer

20:05 COSMOTE SPORT 6 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

21:20 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

21:45 OPEN TV, COSMOTE SPORT 1 HD Ελλάδα – Λιχτενστάιν Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σουηδία – Νορβηγία Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ισπανία – Νησιά Φερόε Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Φινλανδία – Ιταλία Προκριματικά Euro 2020

22:35 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

23:00Eurosport 1Ντανίλ Μεντβέντεβ – Ραφαέλ Ναδάλ US Open

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD Los Angeles Sparks – Minnesota LynxWNBA