Οι αθλητικές μεταδόσεις 21/10/17

12

 

Η αναμέτρηση της Λαμίας εναντίον του Παναθηναϊκού για τη Super League και η αναμέτρηση της ΑΕΚ εναντίον του Ρεθύμνου για τη Basket League ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας.

06:25 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP: GP Αυστραλίας 4ες ελεύθερες δοκιμές
07:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP: GP Αυστραλίας Κατατακτήριες δοκιμές
08:00 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2: GP Αυστραλίας Κατατακτήριες δοκιμές
11:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Jerez de la Frontera, Spain
14:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Jerez de la Frontera, Spain
14:00 Novasports 4HD ATP 250 Στοκχόλμη, ημιτελικά
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Μπόχουμ Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Χετάφε La Liga
14:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17 Προημιτελικά
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Γουότφορντ Premier League
15:00 Eurosport 1 Home Nations Series Barnsley, United Kingdom
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Antwerp Open, ημιτελικά
16:00 Novasports 3HD Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Σουρωτή
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λειψία – Στουτγάρδη Bundesliga
16:30 ΕΡΤ1 Πανιώνιος – Προμηθέας Stoiximan.gr Basket League
16:30 ΕΡΤ1 Κόροιβος – Κολοσσός Stoiximan.gr Basket League
16:30 ΕΡΤ1 ΠΑΟΚ – Κύμη Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκλάντμπαχ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ρέθυμνο Stoiximan.gr Basket League
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Χάντερσφιλντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
17:00 Novasports 5HD Γουλβς – Πρέστον Championship
17:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17 Προημιτελικά
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Αλαβές La Liga
18:00 Novasports 3HD Μονακό – Καέν Ligue 1
18:15 Novasports 1HD Κέρκυρα – Παναιτωλικός Super League Σουρωτή
18:30 ΕΡΤ1 Λαύριο – Άρης Stoiximan.gr Basket League
18:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: GP ΗΠΑ 3ες ελεύθερες δοκιμές
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαμπντόρια – Κροτόνε Serie A
19:15 Eurosport 1 ISU Grand Prix – Cup of Russia Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
19:30 FOX Sports New York Rangers – Nashville Predators NHL
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Σεβίλλη La Liga
19:30 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα πίστας Berlin, Germany
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Γουέστ Μπρομ Premier League
19:30 Novasports 5HD Μίλγουολ – Μπέρμιγχαμ Championship
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αμβούργο – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
20:30 Novasports 2HD Λαμία – Παναθηναϊκός Super League Σουρωτή
21:00 Novasports 1HD Ναντ – Γκινγκάμπ Ligue 1
21:15 Eurosport 1 Home Nations Series Barnsley, United Kingdom
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Νάπολι – Ίντερ Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Βενέτσια – Κρεμόνα Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Μάλαγα La Liga
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Πάσος Φερέιρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
23:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: GP ΗΠΑ Κατατακτήριες δοκιμές
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μέμφις Γκρίζλις – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς NBA
04:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3: GP Αυστραλίας Αγώνας