Οι αθλητικές μεταδόσεις 22/2/18

57

Ο αγώνας ΑΕΚ-Ντιναμό για το Γιουρόπα Λιγκ και η αναμέτρηση Ολυμπιακός-Βαλένθια για την Ευρωλίγκα ξεχωρίζουν στο σημερινί πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

02:40 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Σλάλομ ανδρών

03:10 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Σλάλομ ανδρών – Προκριματικά

04:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Κατάβαση γυναικών

04:30 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι Ski halfpipe ανδρών

 

04:30 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι Halfpipe ανδρών – Τελικός

05:40 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Γιγαντιαίο σλάλομ – Προκριματικά

05:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Παράλληλο γιγαντιαίο σλάλομ ανδρών

06:00 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Γυναίκες – Τελικός

06:30 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Σλάλομ ανδρών – Τελικός

 

07:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Γυναίκες – Τελικός

09:15 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Βορινό σύνθετο Ομαδικό Gundersen

12:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας 500μ ανδρών, 1000μ γυναικών, 5000μ σκυταλοδρομία ανδρών

12:15 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Βορινό σύνθετο Ομαδικό Gundersen – Τελικός

 

13:15 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο Σκυταλοδρομία γυναικών

14:15 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Άνδρες – Ημιτελικά

Διαβάστε επίσης:  Στο Μόναχο για το πρώτο «διπλό» ο Παναθηναϊκός απόψε με την Μπάγερν

14:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Άνδρες – Ημιτελικά

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λοκομοτίβ Μόσχας – Νις Europa League

 

19:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπασκόνια EuroLeague

19:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βικτόρια Πλζεν – Παρτίζαν Europa League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ζενίτ – Σέλτικ Europa League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Λάτσιο – Στεάουα Europa League

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Κοπεγχάγη Europa League

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βιγιαρεάλ – Λιόν Europa League

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Νάπολι Europa League

 

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ντινάμο Κιέβου – ΑΕΚ Europa League

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Europa League Λεπτό προς λεπτό

21:00 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Βαλένθια EuroLeague

21:45 Novasports 2HD Ουνικάχα – Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague

22:05 COSMOTE SPORT 7 HD Άρσεναλ – Έστερσουντ Europa League

22:05 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα – Μαρσέιγ Europa League

 

22:05 COSMOTE SPORT 5 HD Μίλαν – Λουντογκόρετς Europa League

22:05 COSMOTE SPORT 4 HD Σάλτσμπουργκ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Europa League

22:05 COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα – Ντόρτμουντ Europa League