Οι αθλητικές μεταδόσεις 23/2/18

41

Οι αγώνες μπάσκετ Παναθηναϊκός-Χίμκι για την Ευρωλίγκα, και Ελλάδα-Εσθονία για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2019 ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμματων αθλητικών μεταδόσεων.

 

02:15 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Big Air γυναικών

03:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

04:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Κατάβαση γυναικών

05:30 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

05:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Λος Άντζελες Κλίπερς NBA

07:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι Ski cross γυναικών – Προημιτελικά

 

07:40 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι Σλάλομ γυναικών – Τελικός

08:35 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Άνδρες – Μικρός τελικός

09:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Άνδρες – Μικρός τελικός

09:30 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Ημιτελικά

11:30 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Ημιτελικά

11:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας 1000μ ανδρών – Τελικός

12:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας 1000μ ανδρών – Τελικός

Διαβάστε επίσης:  Οι αθλητικές μεταδόσεις 4/12/18

 

13:20 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο Σκυταλοδρομία ανδρών

14:00 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Ημιτελικά

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση Europa League Φάση των 16

14:10 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Ημιτελικά

14:45 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Γυναίκες – Ημιτελικά

17:30 ΕΡΤ3 ΟΦΝ Ιωνίας – Φίλιππος Βέροιας Κύπελλο γυναικών – Ημιτελικά

18:30 ΕΡΤ1 Ελλάδα – Εσθονία Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου μπάσκετ

 

19:00 Novasports 2HD Χίμκι – Παναθηναϊκός EuroLeague

19:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές – Ζάλγκιρις EuroLeague

20:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Άρτας Κύπελλο γυναικών – Ημιτελικά

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάιντς – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

21:45 Novasports 5HD Μπάμπεργκ – Ερυθρός Αστέρας EuroLeague

 

21:45 Novasports 4HD Χαλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Championship

21:45 Novasports 1HD Στρασμπούρ – Μονπελιέ Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Εσπανιόλ La Liga

22:00 Novasports 3HD Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague